bip
Strona g³Ăłwna
Prawo szkolne
Rada Pedagogiczna
Spacer po Szkole
aktualnosci
wydarzenia
rok szkolny
Informacje Dla uczniĂłw
Informacje Dla Rodzicow
Informacje Dla Rodzicow
¦wietlica
Biblioteka
Psycholog i Pedagog
Logopeda
Facebook
archiwum
archiwum
archiwum
archiwum
archiwum
facebook
14. Sierpień 2014

NASZA OSTATNIA WSPÓLNA WYCIECZKA !

W dniach 17 –18 czerwca 2014 roku wybraliśmy się na wycieczkę do Wrocławia. Po zajęciu miejsc w autokarze, pod opieką naszych wychowawców i przewodnika – pilota wycieczki udaliśmy się do Brzegu gdzie zjedliśmy drugie śniadanie na rynku miasta i zwiedziliśmy Muzeum Piastów Śląskich mieszczące się w renesansowym zamku. Następnie autokarem pojechaliśmy wprost do Wrocławia.
Pierwszym punktem wycieczki był Ogród Doświadczeń Humanitarium gdzie odkrywaliśmy świat dźwięków. Następnie zwiedzaliśmy…

7. Lipiec 2014

PIKNIK RODZINNY DLA ZDROWIA

W środę 28 maja 2014r. na boisku Szkoły Podstawowej nr 2 w Świętochłowicach odbył się coroczny „Piknik Rodzinny”. Mimo niepewnej pogody gospodarze zadbali o to, aby zarówno
społeczność szkolna jak i przybyli goście nie nudzili się. Wśród atrakcji znalazły się: tradycyjny kiermasz zdrowej żywności, gry i zabawy sportowe, malowanie twarzy, loteria fantowa, stoisko z używanymi książkami, kącik porad medycznych oraz dietetycznych.
Prawdziwą ozdobą…

11. Lipiec 2014

25 RAJD SZKOLNY

Dnia 05 czerwca tradycyjnie Szkoła Podstawowa nr 2 wyruszyła na 25 Rajd Szkoły. Po raz kolejny już trasa prowadziła w Beskid Śląski, a cel wyznaczono w schronisku na Dębowcu.
Pogoda dopisała, choć nie obyło się bez deszczyku, ale dla traperów to nic strasznego. Dla dzielnych piechurów z klasy 6a i 6b, którzy przebyli 9 kilometrowa trasę, deszczyk był nawet wskazany.
Wszystkie klasy dotarły do mety. Każda…

26. Czerwiec 2014

KONCERT DZIECI-PRZYJACIOŁOM
11.06.2014 roku pozostanie na długo w pamięci naszych uczniów, ich rodziców i gości, którzy uczestniczyli w corocznej imprezie stanowiącej formę podziękowania wszystkim przyjaciołom Szkoły Podstawowej nr 2 w Świętochłowicach. Przybyłych na spotkanie powitał Dyrektor szkoły, który złożył na ręce przedstawicieli zaproszonych instytucji i osób prywatnych nie tylko słowa uznania, ale i kwiaty – symbol naszej wdzięczności.

--> czytaj więcej…

10. Czerwiec 2014

ŚWIĘTO MIASTA - BARWNY KOROWÓD

7.06 2014 klasy 4a i 4b wraz z wychowawcami wzięły udział w barwnym korowodzie ulicami miasta Świętochłowice zorganizowanego w ramach Święta Miasta reprezentując Szkołę Podstawową nr2. Uczniowie ubrani w kolorowe stroje i czapeczki wyróżniali się z tłumu dumnie niosąc baner z nazwą naszej szkoły. Po drodze mijaliśmy roześmianych mieszkańców miasta, jak i również rodziców naszych uczniów, którzy chętnie dołączyli do nas. Po dojściu…


SZKO£A PODSTAWOWA NR 2

e-mail:     sp2swiet@interia.pl