bip
Strona g³Ăłwna
Prawo szkolne
Rada Pedagogiczna
Spacer po Szkole
aktualnosci
wydarzenia
rok szkolny
Informacje Dla uczniĂłw
Informacje Dla Rodzicow
Informacje Dla Rodzicow
¦wietlica
Biblioteka
Psycholog i Pedagog
Logopeda
Facebook
archiwum
archiwum
archiwum
archiwum
archiwum
facebook
16. Czerwiec 2015

PIKNIK RODZINNY

W środę 27 maja na szkolnym boisku odbył się coroczny Piknik Rodzinny. Tego dnia nasi uczniowie, ich rodzice oraz nauczyciele przygotowali dla wszystkich gości szereg atrakcji. Już na początku przywitali nas strażacy, którzy przeprowadzili pokaz udzielania pierwszej pomocy i ratownictwa oraz stworzyli możliwość obejrzenia z bliska wozów strażackich.

Uczestnicy pikniku mieli również okazję do udziału w różnego rodzaju grach i zabawach sportowych, dzięki…

31. Maj 2015

KONKURS PLASTYCZNY „ŻONKIL – KWIATEK DLA CHOREGO”
Żonkile są międzynarodowym symbolem nadziei przypominającym o ludziach cierpiących, oczekujących pomocy i wsparcia. Celem konkursu było propagowanie niesienia bezinteresownej pomocy, mównie o potrzebie i możliwościach opieki nad chorymi.

.
Uczniowie naszej szkoły czynnie wzięli udział w konkursie plastycznym „Żonkil – kwiatek dla chorego” w ramach VIII Chorzowskiej Kampanii Pola Nadziei…

31. Maj 2015

KONCERT „DZIECI-PRZYJACIOŁOM”
Tegoroczny koncert „Dzieci-Przyjaciołom” był debiutem naszych uczniów na „Wielkiej Scenie”. Uroczystość odbyła się 21 maja br. w Centrum Kultury Śląskiej na Zgodzie w Świętochłowicach.

Zaproszeni goście, a w szczególności nasi drodzy przyjaciele m.in. Monika Szymczak, Joanna Klimas, Jerzy Warmuziński, Tomasz Grudniok, Jacek Fischer, Andrzej Sopora byli widzami iście imponujących występów dzieci wszystkich klas od I do VI. Na początku odbyło się…

31. Maj 2015

MIĘDZYŚWIETLICOWY KONKURS PIOSENKI WAKACYJNEJ : „W OCZEKIWANIU NA LATO.”

Wychodząc na przeciw potrzebom środowiska lokalnego w dniu 28 maja w naszej świetlicy szkolnej został zorganizowany konkurs piosenki wakacyjnej.

Na nasze zaproszenie odpowiedziały świetlice ze Szkoły Podstawowej nr 1, 4 oraz 8.

 

22. Maj 2015

FINAŁ REGIONALNEJ LIGI HISTORYCZNEJ

18 maja 2015r. zakończyły się rozgrywki IX edycji Regionalnej Ligi Historycznej, w której udział wzięło 6 szkół z następujących miast: Świętochłowic, Rudy Śląskiej i Chorzowa.


Finałowa runda została rozegrana w Szkole Podstawowej nr 21 w Chorzowie. Ostatecznie zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 2, która zgromadziła 177,5 pkt. i wyprzedziła swoich najgroźniejszych konkurentów, czyli Szkołę Podstawową nr…


SZKO£A PODSTAWOWA NR 2

e-mail:     sp2swiet@interia.pl