LUBUJEMY!

W tym roku szkolnym dzie 2 padziernika by w naszej szkole szczeglnie wany i uroczysty, gdy nasi najmodsi uczniowie- pierwszoklasici- zostali pasowani na penoprawnych czonkw spoecznoci szkolnej. Honorowym gociem, ktry swoj osob uwietni uroczysto by Prezydent Miasta Pan Dawid Kostempski, ktry skierowa wiele ciepych sw do uczniw i ich rodzicw. Przed zebranymi gomi dzieci zaprezentoway to, czego nauczyy si podczas pierwszego miesica nauki, przeszli „test odwagi” i piewajco odpowiadali na wiele trudnych pyta. Uroczystego pasowania dokona Prezydent Miasta wraz z Dyrektorem naszej szkoy panem Markiem Reichem. Kade dziecko otrzymao pamitkowy dyplom. Uroczysto zakoczona zostaa wsplnym pamitkowym zdjciem.

DSC01382a.JPG DSC01404.JPG DSC01409a.JPG Beztytuu_a.jpg
DSC01449.JPG DSC01469a.JPG DSC01471a.JPG DSC01472.JPG