AKCJA „POMOC DLA BEZDOMNYCH ZWIERZ”

Pod koniec pa糳ziernika M硂dszy Samorz眃 Uczniowski og硂si zbi髍k dla bezdomnych zwierz眛, kt髍a trwa砤 przez ca硑 miesi眂, do ko馽a listopada. Zaanga縪wa硂 si w ni wiele dzieci z ca砮j szko硑. Okaza硂 si, 縠 los tych zwierz眛 nie jest nam oboj阾ny. Dzieci przynosi硑 koce, poduszki, karm such i w puszkach, miseczki na jedzenie. Zebrali秏y bardzo du縪 produkt體. Do schroniska zawie糽i je uczniowie klasy 2b z pomoc pana Andrzeja Suchana. Szko砤 otrzyma砤 dyplom z podzi阫owaniami za pami赕 i pomoc dla zwierz眛 ze schroniska oraz z pro禸 o dalsz wsp蟪prac. Jako opiekun M硂dszego Samorz眃u Uczniowskiego chcia砤m wszystkim osobom, kt髍e uczestniczy硑 w tej akcji, gor眂o podzi阫owa za serce okazane bezdomnym zwierz阾om i wiem, 縠 jeste禼ie ich prawdziwymi przyjaci蟪mi na kt髍ych mog zawsze liczy.

Edyta Badura

PC130118a.jpg PC130119a.jpg PC130120a.jpg