¦WIÊTO MIASTA - BARWNY KOROWÓD

7.06 2014 klasy 4a i 4b wraz z wychowawcami wziê³y udzia³ w barwnym korowodzie ulicami miasta ¦wiêtoch³owice zorganizowanego w ramach ¦wiêta Miasta reprezentuj±c Szko³ê Podstawow± nr2. Uczniowie ubrani w kolorowe stroje i czapeczki wyró¿niali siê z t³umu dumnie nios±c baner z nazw± naszej szko³y. Po drodze mijali¶my roze¶mianych mieszkañców miasta, jak i równie¿ rodziców naszych uczniów, którzy chêtnie do³±czyli do nas. Po doj¶ciu do mety, czyli Parku Jordanowskiego odpoczêli¶my w cieniu, gdy¿ pogoda w ten dzieñ by³a wyj±tkowo gor±ca. Niestety ¿a³owali¶my, ¿e nie dane nam by³o wyst±piæ na scenie i zaprezentowaæ przygotowanej wczesniej piosenki pt. "Na pla¿y", która doskonale wkomponowa³aby siê w temperaturê powietrza w ten sobotni upalny dzieñ.

Serdecznie dziêkujemy wszystkim, którzy po¶wiêcili swój czas i wziêli udzia³ w reprezentowaniu naszej szko³y w tak niezwyk³ym wydarzeniu.

.

IMG_1340.JPG IMG_1343.PNG IMG_1344.PNG IMG_1345.PNG