Sze艣ciolatek w szkole

I蔜O MIASTA - BARWNY KOROW覦

7.06 2014 klasy 4a i 4b wraz z wychowawcami wzi瓿y udzia w barwnym korowodzie ulicami miasta i阾och硂wice zorganizowanego w ramach i阾a Miasta reprezentuj眂 Szko酬 Podstawow nr2. Uczniowie ubrani w kolorowe stroje i czapeczki wyr罂niali si z t硊mu dumnie nios眂 baner z nazw naszej szko硑. Po drodze mijali秏y roze秏ianych mieszka馽體 miasta, jak i r體nie rodzic體 naszych uczni體, kt髍zy ch阾nie do潮czyli do nas. Po doj禼iu do mety, czyli Parku Jordanowskiego odpocz阬i秏y w cieniu, gdy pogoda w ten dzie by砤 wyj眛kowo gor眂a. Niestety 縜硂wali秏y, 縠 nie dane nam by硂 wyst眕i na scenie i zaprezentowa przygotowanej wczesniej piosenki pt. "Na pla縴", kt髍a doskonale wkomponowa砤by si w temperatur powietrza w ten sobotni upalny dzie.

Serdecznie dzi阫ujemy wszystkim, kt髍zy po秝i阠ili sw骿 czas i wzi阬i udzia w reprezentowaniu naszej szko硑 w tak niezwyk硑m wydarzeniu.

.

IMG_1340.JPG IMG_1343.PNG IMG_1344.PNG IMG_1345.PNG