ZA 299  DNI ZNÓW BÊD¡ WAKACJE

Rozpoczêcie nowego roku szkolnego to wa¿ny dzieñ w ¿yciu ka¿dego ucznia. uczniowie zazwyczaj z niecierpliwo¶ci± czekaj± na pierwszy dzieñ w szkole, a szczególnie na spotkanie siê z kole¿ankami i kolegami po wakacjach.

1 wrze¶nia i w naszej szkole zabrzmia³ pierwszy dzwonek, a dzieci bardzo uroczy¶cie rozpoczê³y nowy rok szkolny. Dyrektor Szko³y Marek Reich oraz nauczyciele powitali serdecznie wszystkich uczniów. Szczególne s³owa otuchy i serdecznej ¿yczliwo¶ci zosta³y skierowane do pierwszoklasistów, w tym do sze¶ciolatków, które dopiero rozpoczynaj± swoj± przygodê ze szko³±.

W szkolnych uroczysto¶ciach wziê³a udzia³ równie¿ radna miasta pani Gerda Król.

Akademiê z okazji rozpoczêcia roku szkolnego przygotowali uczniowie klas 5a i 5b wraz z wychowawcami. Przypomnieli nam oni, ¿e szko³a to obowi±zki i nauka, ale tak¿e nowe przyja¼nie i zabawy. Zachowuj±c dobry wakacyjny nastrój uczniowie klas 5 przedstawili ¿ycie szkolne w weso³ych barwach cytuj±c zabawne dowcipy o tematyce szkolnej.

Po akademii w pozytywnych nastrojach uczniowie rozeszli siê do swoich sal, by wspólnie z wychowawcami przywitaæ siê w nowym roku szkolnym, a tak¿e w celu omówienia planów na kolejne dni szkolne.
Pamiêtajcie, rok szkolny to tylko przerwa pomiêdzy wakacjami :) Ju¿ za 299 dni znów bêd± wakacje!!

.

DSC07222.JPG DSC07223.JPG DSC07228.JPG DSC07229.JPG