ZA 299  DNI ZN覹 B蔇 WAKACJE

Rozpocz阠ie nowego roku szkolnego to wa縩y dzie w 縴ciu ka縟ego ucznia. uczniowie zazwyczaj z niecierpliwo禼i czekaj na pierwszy dzie w szkole, a szczeg髄nie na spotkanie si z kole縜nkami i kolegami po wakacjach.

1 wrze秐ia i w naszej szkole zabrzmia pierwszy dzwonek, a dzieci bardzo uroczy禼ie rozpocz瓿y nowy rok szkolny. Dyrektor Szko硑 Marek Reich oraz nauczyciele powitali serdecznie wszystkich uczni體. Szczeg髄ne s硂wa otuchy i serdecznej 縴czliwo禼i zosta硑 skierowane do pierwszoklasist體, w tym do sze禼iolatk體, kt髍e dopiero rozpoczynaj swoj przygod ze szko潮.

W szkolnych uroczysto禼iach wzi瓿a udzia r體nie radna miasta pani Gerda Kr髄.

Akademi z okazji rozpocz阠ia roku szkolnego przygotowali uczniowie klas 5a i 5b wraz z wychowawcami. Przypomnieli nam oni, 縠 szko砤 to obowi眤ki i nauka, ale tak縠 nowe przyja糿ie i zabawy. Zachowuj眂 dobry wakacyjny nastr骿 uczniowie klas 5 przedstawili 縴cie szkolne w weso硑ch barwach cytuj眂 zabawne dowcipy o tematyce szkolnej.

Po akademii w pozytywnych nastrojach uczniowie rozeszli si do swoich sal, by wsp髄nie z wychowawcami przywita si w nowym roku szkolnym, a tak縠 w celu om體ienia plan體 na kolejne dni szkolne.
Pami阾ajcie, rok szkolny to tylko przerwa pomi阣zy wakacjami :) Ju za 299 dni zn體 b阣 wakacje!!

.

DSC07222.JPG DSC07223.JPG DSC07228.JPG DSC07229.JPG