KONKURS SAVOIR VIVRE

8 kwietnia 2016r. uczennice klas szstych: Agata Btkowska, Laura Chwastek i Michalina Cupok wziy udzia w konkursie „I Ty moesz zosta mistrzem dobrych manier”, organizowanym przez Gimnazjum nr 5 w witochowicach.

..
Byy quizy wiedzy, konkurs skadania serwetek i wizania krawata, sztuka nakrywania do stou i dokonywania analizy zachowa, odrniania zachowa kulturalnych od niekulturalnych w scenkach, konkurs znajomoci przysw i inne atrakcje.

.
Dziewczyny zajy zaszczytne II miejsce, otrzymay nagrody. Zyskiem z udziau w konkursie bya moliwo zobaczenia sobie szkoy, poznania kilku nauczycieli i uczniw.

.
Dla reszty szstoklasistw mamy propozycj wzicia udziau w Dniu Otwartym Szkoy, 26 kwietnia 2016 o godzinie 17 00.
Polecamy! Dobrze czulimy si w szkole, gdzie nauczyciele i uczniowie ucz si kultury osobiste
j :)

..