KONKURS SAVOIR VIVRE

8 kwietnia 2016r. uczennice klas szóstych: Agata Bêtkowska, Laura Chwastek i Michalina Cupok wziê³y udzia³ w konkursie „I Ty mo¿esz zostaæ mistrzem dobrych manier”, organizowanym przez Gimnazjum nr 5 w ¦wiêtoch³owicach.

By³y quizy wiedzy, konkurs sk³adania serwetek i wi±zania krawata, sztuka nakrywania do sto³u i dokonywania analizy zachowañ, odró¿niania zachowañ kulturalnych od niekulturalnych w scenkach, konkurs znajomo¶ci przys³ów i inne atrakcje.

.
Dziewczyny zajê³y zaszczytne II miejsce, otrzyma³y nagrody. Zyskiem z udzia³u w konkursie by³a mo¿liwo¶æ zobaczenia sobie szko³y, poznania kilku nauczycieli i uczniów.

.
Dla reszty szóstoklasistów mamy propozycjê wziêcia udzia³u w Dniu Otwartym Szko³y, 26 kwietnia 2016 o godzinie 17 00.
Polecamy! Dobrze czuli¶my siê w szkole, gdzie nauczyciele i uczniowie ucz± siê kultury osobiste
j :)

ZDJÊCIA Z KONKURSU W NASZEJ GALERII