ANDRZEJKI

Dnia 27 listopada odby³y siê taneczne "Andrzejki" zorganizowane przez Samorz±d Uczniowski. Po oficjalnym powitaniu wszystkich uczestników przez opiekunów SU mogli¶my rozpocz±æ zabawê. W pierwszej kolejno¶ci w zabawie uczestniczyli uczniowie kl. I-III, nastêpnie uczniowie klas IV-VI dla których oprawê muzyczn±, musimy dodaæ na bardzo wysokim poziomie przygotowa³ profesjonalny DJ pan Jacek Fischer, za co serdecznie dziêkujemy i jeste¶my bardzo wdziêczni. Jak przysta³o na profesjonalizm prowadz±cego DJ-a nie zabrak³o hitów z list przebojów, przy których nasi uczniowie bawili siê doskonale. Podczas zabawy na spragnionych tancerzy czeka³ sklepik, gdzie ka¿dy móg³ ugasiæ swe pragnienie jak równie¿ siê posiliæ. Ka¿da wspania³a zabawa ma to do siebie, ¿e musi siê kiedy¶ skoñczyæ, niestety i tym razem te¿ tak by³o. Wierzymy, ¿e podczas kolejnej zabawy dopisze tak wspania³a frekwencja jak równie¿ humory naszych uczniów, którzy opuszczali zabawê nuc±c ulubione przeboje. Do zobaczenia za rok, a mo¿e i wcze¶niej.

Samorz±d Uczniowski

...