ANDRZEJKI

Dnia 27 listopada odbyy si taneczne "Andrzejki" zorganizowane przez Samorzd Uczniowski. Po oficjalnym powitaniu wszystkich uczestnikw przez opiekunw SU moglimy rozpocz zabaw. W pierwszej kolejnoci w zabawie uczestniczyli uczniowie kl. I-III, nastpnie uczniowie klas IV-VI dla ktrych opraw muzyczn, musimy doda na bardzo wysokim poziomie przygotowa profesjonalny DJ pan Jacek Fischer, za co serdecznie dzikujemy i jestemy bardzo wdziczni. Jak przystao na profesjonalizm prowadzcego DJ-a nie zabrako hitw z list przebojw, przy ktrych nasi uczniowie bawili si doskonale. Podczas zabawy na spragnionych tancerzy czeka sklepik, gdzie kady mg ugasi swe pragnienie jak rwnie si posili. Kada wspaniaa zabawa ma to do siebie, e musi si kiedy skoczy, niestety i tym razem te tak byo. Wierzymy, e podczas kolejnej zabawy dopisze tak wspaniaa frekwencja jak rwnie humory naszych uczniw, ktrzy opuszczali zabaw nucc ulubione przeboje. Do zobaczenia za rok, a moe i wczeniej.

Samorzd Uczniowski

...