SPOTYKAMY SI NA APELU

W kady pierwszy pitek miesica wszystkie klasy bd spotyka si na sali gimnastycznej – na apelu. Mamy nadziej, e pomoe to w przepywie informacji. Bdzie to rwnie okazja, aby dzieli tym, co dobrego si zdarzyo, powiedzie o dziaaniach nauczycieli, uczniw, samorzdu, wynikach Asw, sukcesach uczniw, osigniciach, ale te o tym, co nas czeka.

Podczas pierwszego apelu zostaa rozpoczta nowa edycja Szkolnej Ligii Miedzyklasowej „Asy dla kadej klasy”, przedstawiono zmieniony regulamin przyznawania „asw” oraz wrczono klasery do zbierania „asw”. Kada klasa dostaa „asa” na dobry pocztek, a niektre klasy otrzymay te asy za alerty ortograficzny i matematyczny oraz dobrze napisany sprawdzian. Kandydaci do Samorzdu Uczniowskiego mieli okazj przedstawi si swoim wyborcom.

Nastpny apel ju 6 listopada!

..