SPOTYKAMY SIÊ NA APELU

W ka¿dy pierwszy pi±tek miesi±ca wszystkie klasy bêd± spotykaæ siê na sali gimnastycznej – na apelu. Mamy nadziejê, ¿e pomo¿e to w przep³ywie informacji. Bêdzie to równie¿ okazja, aby dzieliæ tym, co dobrego siê zdarzy³o, powiedzieæ o dzia³aniach nauczycieli, uczniów, samorz±du, wynikach Asów, sukcesach uczniów, osi±gniêciach, ale te¿ o tym, co nas czeka.

Podczas pierwszego apelu zosta³a rozpoczêta nowa edycja Szkolnej Ligii Miedzyklasowej „Asy dla ka¿dej klasy”, przedstawiono zmieniony regulamin przyznawania „asów” oraz wrêczono klasery do zbierania „asów”. Ka¿da klasa dosta³a „asa” na dobry pocz±tek, a niektóre klasy otrzyma³y te¿ asy za alerty ortograficzny i matematyczny oraz dobrze napisany sprawdzian. Kandydaci do Samorz±du Uczniowskiego mieli okazjê przedstawiæ siê swoim wyborcom.

Nastêpny apel ju¿ 6 listopada!