Strona g³Ăłwna
Informacje Dla uczniĂłw

ARTYKUŁY SZKOLNE NA WAGĘ ZŁOTA

7 listopada zakończyli¶my akcję „Artykuły szkolne na wagę złota” – grupa uczniów z naszej szkoły wraz z opiekunami p. Katarzyn± Meroń i p. Agnieszk± Paterek przekazała zebrane artykuły wychowankom O¶rodka Opiekuńczo – Wychowawczego w Bytomiu. W O¶rodku zostali¶my przyjęci bardzo ciepło, spotkaniu towarzyszyły zabawy i ¶piew oraz słodki poczęstunek.

Tak wspominamy to spotkanie:
„¦więtnie się bawiłam. Bardzo podobało mi się wspólne ¶piewanie i zabawy. Poznałam dużo nowych osób. Uznaję ten dzień za bardzo udany”.
Laura Stobrawa, kl. V b

„Wczorajszy dzień był bardzo miły i ¶mieszny, jak weszli¶my do O¶rodka usiedli¶my, wszyscy się bawili i ¶piewali, póĽniej niestety musieli¶my jechać do domu, pożegnałem się z moimi nowo poznanymi przyjaciółmi. Tego dnia nie zapomnę”.
Rafał Hajk, kl. V b

Wyjazd uczniów z naszej szkoły był możliwy dzięki pomocy naszych rodziców, bardzo dziękujemy za pomoc p.Agnieszce Bętkowskiej.

DSC04966.JPG DSC04967.JPG DSC04969.JPG DSC04973.JPG DSC04975.JPG
DSC04982.JPG DSC04983.JPG DSC04993.JPG DSC05001.JPG DSC05006.JPG