Sze艣ciolatek w szkole

BAL KARNAWAWY

W czwartek, 13 lutego uczniowie naszej szko硑 wzi阬i udzia w corocznym balu karnawa硂wym. Do od秝i阾nie udekorowanej balonami i serpentynami sali gimnastycznej przyby硑 dzieci przebrane w r罂nokolorowe kreacje karnawa硂we. Byli piraci, ksi昕niczki, bajkowe zwierz眛ka i postacie z ulubionych film體 ma硑ch imprezowicz體. Przy d紈i阫ach muzyki, kt髍 zapewni pan Jacek Fischer- tata ucznia klasy 3b, wszyscy wspaniale si bawili. By硑 ta馽e na gazetach i zabawy w k蟪ku przy doskonale znanych dzieciom przebojach. W trakcie balu zostali wybrani Kr髄owa i Kr髄 Balu. Para kr髄ewska, czyli Emilia z kl. 1c oraz Sebastian z 3a, wyr罂nia砤 si nie tylko strojem, ale r體nie doskona硑m humorem i umiej阾no禼iami tanecznymi.

.

Zaraz po zako馽zeniu balu dla klas m硂dszych rozpocz瓿a si dyskoteka karnawa硂wa dla klas 4-6. Uczniowie ju kolejny raz przy muzyce prezentowanej przez naszego znajomego DJ'a - pana Jacka Fischera, bawili si doskonale od samego pocz眛ku imprezy. Na wyr罂nienie zas硊guj klasy 6a, 4b i 5b, kt髍e prawie w ca硂禼i bawi硑 si razem w砤禼iwie nie schodz眂 z parkietu.

.

Dzi阫ujemy panu Jackowi Fischerowi za zapewnienie profesjonalnej oprawy muzycznej oraz 秝ietlnej, po秝iecenie swojego czasu i pomoc w przeprowadzeniu imprezy.

004.JPG 006.JPG 007.JPG 009.JPG 010.JPG
011.JPG 012.JPG 013.JPG 014.JPG 015.JPG