BAL KARNAWA£OWY

19 stycznia by³ w naszej szkole niezwykle wyj±tkowym dniem. Od samego rana dzieci rozmawia³y tylko i wy³±cznie o ogromnej przyjemno¶ci, która mia³a ich spotkaæ w to zimowe popo³udnie. Bal karnawa³owy by³ tematem numer jeden :) W naszej szkole zago¶ci³a przemi³a para: pani Klaunowa i pan Klaun, którzy poprowadzili ca³± imprezê. Sala gimnastyczna na ten czas zamieni³a siê w niezywkle kolorowe, weso³e i bajeczne miejsce. Ró¿nokolorowe balony, b³yszcz±ce serpentyny, barwne ³añcuchy i maski rêcznie robione dope³ni³y przepiêknej dekoracji. Ale to nasi uczniowie byli najwa¿niejsi w tym magicznym dniu. Ich stroje karnawa³owe by³y niezwykle pomys³owe, bardzo oryginalne i we wszystkich kolorach têczy. A¿ mi³o by³o popatrzeæ.A co poniektórych, trudno by³o rozpoznaæ ;) Ca³y czas wype³ni³y dzieciom zabawy, tañce oraz przeró¿ne konkurencje.By³y tak¿e s³odkie nagrody. I przede wszystkim królowa³a spontaniczna dzieciêca rado¶æ, u¶miechniête bu¼ki i b³ysk w oku :) By³o magicznie, bajecznie, kolorowo i niezywkle weso³o:) Ju¿ nie mo¿emy siê doczekaæ Balu w Karnawa³ 2016 ;)
Ach, jak mi³o jest powpsominaæ :)

DSC08298.JPG DSC08300.JPG DSC08301.JPG DSC08305.JPG
DSC08316.JPG DSC08325.JPG DSC08328.JPG DSC08329.JPG