BUM BUM RURKI

Uczniowie klasy 1b  oraz klasy 6a wygrali pierwsz edycj „Asw” w tym roku szkolnym, a jako nagrod otrzymali tajemniczo brzmice zajcia „Bum, bum rurki”.
9 grudnia w naszej szkole pojawi si nieznany nam ciekawy instrument, prosty w wykonaniu i jeszcze prostszy w obsudze – okazao si, e to Bum Bum Rurki - kolorowe, muzyczne tuby o rnej dugoci i w rnych kolorach, ktrym odpowiadaj konkretne dwiki. Podczas zabaw, bardzo wesoy prowadzcy, nauczy dzieci trzech podstawowych elementw muzycznych: rytmu, melodii oraz harmonii, a take dwikw gamy. Zabawy z tacem i muzykowanie oraz bum bum rurkowe karaoke „Przybij rurk!” dao  wiele radoci, pokazao, jak utalentowani muzycznie  i ruchowo s nasi uczniowie oraz jak wesoo mona si bawi muzyk.

Dzikujemy za tak weso nagrod i zabieramy si do zbierania kolejnych Asw.

..

ZDJECIA Z WYDARZENIA W NASZEJ GALERII