BUM BUM RURKI

Uczniowie klasy 1b  oraz klasy 6a wygrali pierwsz± edycjê „Asów” w tym roku szkolnym, a jako nagrodê otrzymali tajemniczo brzmi±ce zajêcia „Bum, bum rurki”.
9 grudnia w naszej szkole pojawi³ siê nieznany nam ciekawy instrument, prosty w wykonaniu i jeszcze prostszy w obs³udze – okaza³o siê, ¿e to Bum Bum Rurki - kolorowe, muzyczne tuby o ró¿nej d³ugo¶ci i w ró¿nych kolorach, którym odpowiadaj± konkretne d¼wiêki. Podczas zabaw, bardzo weso³y prowadz±cy, nauczy³ dzieci trzech podstawowych elementów muzycznych: rytmu, melodii oraz harmonii, a tak¿e d¼wiêków gamy. Zabawy z tañcem i muzykowanie oraz bum bum rurkowe karaoke „Przybij rurkê!” da³o  wiele rado¶ci, pokaza³o, jak utalentowani muzycznie  i ruchowo s± nasi uczniowie oraz jak weso³o mo¿na siê bawiæ muzyk±.

Dziêkujemy za tak weso³± nagrodê i zabieramy siê do zbierania kolejnych Asów.

ZDJECIA Z WYDARZENIA W NASZEJ GALERII