DAMIAN SKOCZYK
Dnia 25.06.13r. Damian Skoczyk przyjecha do naszej szkoy na zaproszenie Dyrektora Szkoy i Marcina Kindla. Damian Skoczyk przeszed do pfinau programu „Mam talent”, wic wszyscy byli podekscytowani, e nas odwiedzi.

Na pocztku przywita si ze wszystkimi uczniami naszej szkoy. Zadawalimy Damianowi bardzo duo pyta. Odpowiedzia na wszystkie nasze pytania. Najczciej pytalimy o udzia w programie „Mam talent”. Dowiedzielimy si, e gra na perkusji, pianinie i gitarze, a w przyszoci chce gra na saksofonie. Chodzi do Szkoy Muzycznej I i II stopnia. Po „wywiadzie” zapiewa piosenki: „Przyjaciel”, „Zawsze Ty”, „Haso” i zagra na gitarze. Mona byo zdoby pyt Damiana Skoczyka odpowiadajc na dwa pytania: gdzie nakrci teledysk do swojej piosenki, z kim nakrci teledysk do swojej piosenki. Nastpnie kady otrzyma autograf z jego zdjciem. Mona byo rwnie zrobi sobie zdjcie z Damianem.

Spotkanie z Damianem Skoczykiem byo bardzo udane. Wszyscy uczniowie byli zadowoleni.

Alicja Broyska, 5b

DSC04104.JPG DSC04107.JPG DSC04117.JPG DSC04126.JPG