Strona g³Ăłwna
Informacje Dla uczniĂłw

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, zdarzają się jednak takie, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu. TO ŚWIĘTO NASZYCH KOCHANYCH BABĆ I DZIADKÓW. 22 stycznia, pomimo mrozu i śniegu na dworze, w naszej szkole było bardzo ciepło i miło, bo uczniowie klasy 1B z pomocą rodziców i wychowawczyni zorganizowali koncert dla swoich babć i dziadków. Na program uroczystości złożyły się wiersze, piosenki, życzenia i taniec z pomponami. Goście ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami, nie kryli wzruszenia podziwiając prezentację swoich ,,skarbów”. Po części artystycznej odbył się słodki poczęstunek przygotowany przez mamy uczniów klasy 1B, w trakcie którego uczniowie składali swoim ukochanym Babciom i Dziadkom życzenia i wręczali własnoręcznie wykonane upominki. Rozmowy przy kawie upłynęły wszystkim zebranym w miłej atmosferze. Spotkanie z Babciami i Dziadkami wywołało wiele emocji. Miło było widzieć ich rozpromienione twarze. Ukazały, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile.

..

1.jpg 2.jpg 3.jpg