bip
Strona g³Ăłwna
Strona g³Ăłwna
Strona g³Ăłwna
Strona g³Ăłwna
aktualnosci
wydarzenia
wydarzenia
wydarzenia
osiągnięcia uczniów
Informacje Dla uczniĂłw
Informacje Dla rodzicow
świetlica
Biblioteka
Psycholog i Pedagog
Logopeda
facebook
arch
arch
arch
arch
arch
arch

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
Dnia 13 października 2014 r. obchodziliśmy w naszej szkoły Dzień Edukacji Narodowej. Atmosfera w szkole była w tym dniu wyjątkowo przyjemna i uroczysta. Uczniowie i ich rodzice docenili w tym dniu pracę nauczycieli kwiatami, co było bardzo miłe. Z drugiej strony od rana trwały przygotowania do uroczystej akademii, która odbyła się po lekcjach.


O godzinie 13.30 na sali gimnastycznej zebrali się nauczyciele i wszyscy pracownicy szkoły oraz przedstawiciele samorządów uczniowskich wszystkich klas i uczniowie świetlicy. Nie zabrakło oczywiście pana dyrektora Marka Reicha i pani wicedyrektor Joanny Sygudy. Miło było nam również gościć emerytowanych nauczycieli. Na początku do wszystkich zebranych zwrócił się pan dyrektor Marek Reich, po czym oddał głos uczniom, którzy przygotowali krótki program artystyczny. Uczniowie przygotowali inscenizację nt. idealnej szkoły, w której wykorzystali i przedstawili fragmenty znanych książek. Na zakończenie akademii uczniowie wręczyli wszystkim pracownikom szkoły własnoręcznie zrobione papierowe kwiaty, a nauczycielom specjalne kostki, które pomogą
rozpocząć i zakończyć lekcje w ciekawy sposób i lepiej zapamiętać temat.


Po akademii nauczyciele spotkali się przy kawie i ciastku przygotowanym przez Radę Rodziców. Wiele emocji budziły portrety nauczycieli narysowane przez uczniów. Nauczyciele byli pod wrażeniem talentu uczniów i z ciekawością sprawdzali czy udało im się odgadnąć czyj jest dany portret. W tym dniu mogliśmy sobie wszyscy docenić wartość edukacji w życiu każdego człowieka.

......

DSC07405.JPG DSC07406.JPG DSC07409.JPG DSC07413.JPG
DSC07417.JPG DSC07423.JPG DSC07431.JPG  

SZKO£A PODSTAWOWA NR 2

e-mail:     sp2swiet@interia.pl