Strona g³Ăłwna
Informacje Dla uczniĂłw

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Najbardziej sympatyczne ze wszystkich świąt- Dzień Pluszowego Misia –obchodzone było w naszej szkole wyjątkowo hucznie. Uczniowie klas pierwszych, wraz ze swoimi puchatymi przyjaciółmi, zostali zaproszeni na przedstawienie o najbardziej chyba znanym misiu- Kubusiu Puchatku. W role wcielili się uczniowie klasy 3c (filmik z przedstawienia można zobaczyć w galerii klsasy 3c). Pierwszaki poznali także innych „misiowych” bohaterów, dzięki prezentacji przygotowanej przez p. Anię Tudzierz.

Następnie pierwszaki świetnie bawiły się w zabawy prowadzone przez  Laurę Pieczko z kl. 6b, Kamilę Kabs, Sandrę Baldy i Wiktorię Dybałę z kl. 6a. Starsze koleżanki należą do prowadzonego przez p. Katarzynę Mierzwę „Klubu Troskliwych Misiów” i doskonale zaopiekowały się zarówno uczniami, jak i ich pluszowymi przyjaciółmi. Były więc tańce  i różne inne śmieszne konkurencje i tylko szkoda, że taki dzień jest raz w roku.

Na pocieszenie zostaje przytulić misia, najlepszego przyjaciela każdego dziecka!

ZDJĘCIA Z WYDARZENIA W NASZEJ GALERII

...