Strona g³Ăłwna
Informacje Dla uczniĂłw

DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI

21 listopada to dzień, który w wielu krajach obchodzony jest jako Dzień Życzliwości. W naszej szkole po raz pierwszy obchodziliśmy to święto dzień wcześniej, 20 listopada, w piątek. Na specjalnych tablicach przygotowanych przez nieocenionego pana Rysia, w widocznym miejscu w holu uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły mogli wpisywać życzliwości, pozdrowienia, przesyłać uśmiechy, dzielić się czymś pozytywnym i miłym po to, aby innym też umilić ten dzień. Tablice zapełniały się stopniowo, ale z przerwy na przerwę przybywało wpisów, aż w końcu pod koniec dnia nie było już miejsca, tyle tych Życzliwości, okazało się mamy wobec siebie. To bardzo miłe święto. Dobrze jest przeczytać, „że nasza szkoła jest wesoła”, że „z uśmiechem nam do twarzy” czy odebrać specjalne podziękowania, czy pozdrowienia tak jak pani Halina Bednarowicz.

To dobra inicjatywa, warto ją powtórzyć.

...

ZDJĘCIA Z WYDARZENIA W NASZEJ GALERII