Strona g³Ăłwna
Informacje Dla uczniĂłw

WIELKI FINAŁ REGIONALNEJ LIGI HISTORYCZNEJ

27 maja 2013r. zakończyły się rozgrywki VII edycji Regionalnej Ligi Historycznej w której udział wzięło 7 szkół z następujących miast: Świętochłowic, Rudy Śląskiej, Chorzowa i Katowic. Finałowa runda została rozegrana w Szkole Podstawowej nr 8 w Świętochłowicach. Ostatecznie zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 2, która zgromadziła 213 pkt. i wyprzedziła swoich najgroźniejszych konkurentów, czyli Szkołę Podstawową nr 8 o 15 pkt. W ten sposób szkole udało się obronić mistrzowski tytuł, który wywalczyła rok wcześniej.

Podczas ostatniej, finałowej rundy Szkołę Podstawową nr 2 reprezentowali: Tomasz Hanysek, Agata Manjura i Jakub Klamt.

Tegoroczne zmagania zakończyła ceremonia wręczenia przechodniej statuetki, dyplomów, podziękowań, nagród książkowych, a także sesja pamiątkowych zdjęć.

Sławomir Wicik

DSC01709.JPG DSC01739.JPG DSC01740.JPG DSC01741.JPG DSC01748.JPG DSC01752.JPG