FREESTYLE PARK
16 marca uczniowie klasy 2a i 6b wraz z wychowawcami udali siê do niedaleko oddalonego od naszej szko³y FREESTYLE PARKU. Wyj¶cie to by³o nagrod± zdobyt± w szkolnym konkursie „ASÓW”.

Po dotarciu na miejsce i krótkim szkoleniu mo¿na by³o rozpocz±æ wspania³± zabawê. Podczas pobytu w tym parku uczniowie wykonywali czasami zapieraj±ce dech w piersiach akrobacje, salta, ale pod czujnym okiem wychowawców i opiekuna obiektu.

Zabawa by³a bardzo udana i bezpieczna. Na pochwa³ê zas³uguje zachowanie uczniów klas 6, którzy wspierali swoich m³odszych kolegów i oferowali pomoc np. podczas wychodzenia z basenu pe³nego g±bek. Czas szybko min±³ i trzeba by³o wracaæ do szko³y, ale co prze¿yli uczniowie i ile sprawi³o im to frajdy to na pewno rodzice dowiedz± siê po powrocie do domu. A my przedstawiamy kilka zdjêæ, aby zachêciæ innych do walki o „ASY”, bo naprawdê by³o warto.

...

ZDJÊCIA W NASZEJ GALERII: