FREESTYLE PARK
16 marca uczniowie klasy 2a i 6b wraz z wychowawcami udali si do niedaleko oddalonego od naszej szkoy FREESTYLE PARKU. Wyjcie to byo nagrod zdobyt w szkolnym konkursie „ASW”.

Po dotarciu na miejsce i krtkim szkoleniu mona byo rozpocz wspania zabaw. Podczas pobytu w tym parku uczniowie wykonywali czasami zapierajce dech w piersiach akrobacje, salta, ale pod czujnym okiem wychowawcw i opiekuna obiektu.

Zabawa bya bardzo udana i bezpieczna. Na pochwa zasuguje zachowanie uczniw klas 6, ktrzy wspierali swoich modszych kolegw i oferowali pomoc np. podczas wychodzenia z basenu penego gbek. Czas szybko min i trzeba byo wraca do szkoy, ale co przeyli uczniowie i ile sprawio im to frajdy to na pewno rodzice dowiedz si po powrocie do domu. A my przedstawiamy kilka zdj, aby zachci innych do walki o „ASY”, bo naprawd byo warto.

...

ZDJCIA W NASZEJ GALERII: