KIERMASZ ¦WI¡TECZNY

Jak co roku w grudniu spotkali¶my siê na Kiermaszu ¦wi±tecznym7 grudnia sala gimnastyczna rozb³ysnê³a blaskiem choinkowych lampek, kolorowych choinek i lampionów dzieci. Panowa³ prawdziwie ¶wi±teczny nastrój. Spotkanie rozpoczê³o siê od wystêpów uczniów z klasy 1a, 2c, 3a i 3b. Mogli¶my wys³uchaæ wierszy, ¿yczeñ i piêknych ¶wi±tecznych piosenek.

Po czê¶ci artystycznej wszyscy zgromadzeni mieli okazjê zakupiæ ¶wi±teczne ozdoby oraz stroiki. Stoiska ze ¶wi±tecznymi ciastami, pierniczkami, kanapkami i napojami cieszy³y siê jak zawsze du¿ym powodzeniem. Chêtni mogli te¿ w³asnorêcznie ozdobiæ bombki choinkowe.

Dochód uzyskany podczas tegorocznego kiermaszu zostanie przeznaczony na zakup sprzêtu komputerowego dla naszej szko³y.

ZDJÊCIA Z TEGO WYDARZENIA W NASZEJ GALERII

...