KIERMASZ IECZNY

Trudno wyobrazi sobie Bo縠 Narodzenie bez kiermaszu w Szkole Podstawowej nr 2 w i阾och硂wicach.

10 grudnia, w prawdziwie 秝i眛ecznym nastroju spotkali秏y si tradycyjnie ju, przy barszczu, kawie i cie禼ie. Najwa縩iejszymi wydarzeniami sta硑 si jednak wyst阷y naszych 6latk體 i k蟪ka teatralnego. Uczniowie poprzez kol阣y i przedstawienie wigilijne wprowadzili nas w atmosfer 秝i眛. Wszystko, co dzia硂 si potem mia硂 zwi眤ek z tymi, bodaj najwa縩iejszymi 秝i阾ami. Dzieci i rodzice mogli samodzielnie wykona 秝i眛eczny stroik, ozdob choinkow, kartk 秝i眛eczn, wypisa 縴czenie na 秝i阾a. Dzieci fantastycznie bawi硑 si dzi阫i zorganizowanej loteryjce fantowej i mog硑 rozwin辨 swoje talenty plastyczne. Rodzice, jak co roku dali popis swoich wypiek體, przek眘ek, ozdobnych pierniczk體.

Tak, wi阠 spotkanie na naszym kiermaszu staje si obowi眤kowym wydarzeniem, kt髍e nale縴 uwzgl阣ni w dorocznym kalendarzu imprez.

..

DSC08062.JPG DSC08064.JPG DSC08076.JPG DSC08086.JPG DSC08098.JPG