KIERMASZ ¦WI¡TECZNY

Trudno wyobraziæ sobie Bo¿e Narodzenie bez kiermaszu w Szkole Podstawowej nr 2 w ¦wiêtoch³owicach.

10 grudnia, w prawdziwie ¶wi±tecznym nastroju spotkali¶my siê tradycyjnie ju¿, przy barszczu, kawie i cie¶cie. Najwa¿niejszymi wydarzeniami sta³y siê jednak wystêpy naszych 6latków i kó³ka teatralnego. Uczniowie poprzez kolêdy i przedstawienie wigilijne wprowadzili nas w atmosferê ¶wi±t. Wszystko, co dzia³o siê potem mia³o zwi±zek z tymi, bodaj najwa¿niejszymi ¶wiêtami. Dzieci i rodzice mogli samodzielnie wykonaæ ¶wi±teczny stroik, ozdobê choinkow±, kartkê ¶wi±teczn±, wypisaæ ¿yczenie na ¶wiêta. Dzieci fantastycznie bawi³y siê dziêki zorganizowanej loteryjce fantowej i mog³y rozwin±æ swoje talenty plastyczne. Rodzice, jak co roku dali popis swoich wypieków, przek±sek, ozdobnych pierniczków.

Tak, wiêc spotkanie na naszym kiermaszu staje siê obowi±zkowym wydarzeniem, które nale¿y uwzglêdniæ w dorocznym kalendarzu imprez.

DSC08062.JPG DSC08064.JPG DSC08076.JPG DSC08086.JPG DSC08098.JPG