KLASA 1B W PRZEDSZKOLU

Drapie¿ne ptaki i my w przedszkolu, czy to mo¿liwe? Oczywi¶cie. Dziêkujemy- to zbyt ma³o powiedziane… Dziêki pani Monice Dziêcio³, która zaprosi³a nas do Miejskiego Przedszkola nr 1, w którym pracuje i mi³emu przyjêciu pani dyrektor wraz z przedszkolakami i ich wychowawczyniami, prze¿yli¶my niezwyk³± lekcjê przyrody.

Do takiego niecodziennego spotkania dosz³o 7 kwietnia w ogrodzie przedszkolnym, gdzie wziêli¶my udzia³ wspólnie z przedszkolakami w POKAZIE PTAKÓW DRAPIE¯NYCH. Sowy, soko³y i jastrzêbie fruwa³y nad naszymi g³owami. Opiekunowie zwierz±t w ciekawy sposób przybli¿yli nam sposób ich ¿ycia. Najwiêcej emocji dostarczy³y nam chwile, kiedy ptaki lata³y w¶ród nas i siada³y nam na ramionach.

.

Wszyscy jeste¶my zauroczenia skrzydlatymi stworzeniami i spotkanie to bêdziemy d³ugo wspominaæ.

Pozdrawiamy serdecznie - jeste¶my niezwykle wdziêczni i ¿yczymy wszystkiego dobrego!