Sze艣ciolatek w szkole

KLASA 1B W PRZEDSZKOLU

Drapie縩e ptaki i my w przedszkolu, czy to mo縧iwe? Oczywi禼ie. Dzi阫ujemy- to zbyt ma硂 powiedziane… Dzi阫i pani Monice Dzi阠io, kt髍a zaprosi砤 nas do Miejskiego Przedszkola nr 1, w kt髍ym pracuje i mi砮mu przyj阠iu pani dyrektor wraz z przedszkolakami i ich wychowawczyniami, prze縴li秏y niezwyk潮 lekcj przyrody.

..

Do takiego niecodziennego spotkania dosz硂 7 kwietnia w ogrodzie przedszkolnym, gdzie wzi阬i秏y udzia wsp髄nie z przedszkolakami w POKAZIE PTAK覹 DRAPIE疦YCH. Sowy, soko硑 i jastrz阞ie fruwa硑 nad naszymi g硂wami. Opiekunowie zwierz眛 w ciekawy spos骲 przybli縴li nam spos骲 ich 縴cia. Najwi阠ej emocji dostarczy硑 nam chwile, kiedy ptaki lata硑 w秗骴 nas i siada硑 nam na ramionach.

.

Wszyscy jeste秏y zauroczenia skrzydlatymi stworzeniami i spotkanie to b阣ziemy d硊go wspomina.

Pozdrawiamy serdecznie - jeste秏y niezwykle wdzi阠zni i 縴czymy wszystkiego dobrego!

..