KONCERT „DZIECI-PRZYJACIOM”
Tegoroczny koncert „Dzieci-Przyjacio硂m” by debiutem naszych uczni體 na „Wielkiej Scenie”. Uroczysto舵 odby砤 si 21 maja br. w Centrum Kultury 眘kiej na Zgodzie w i阾och硂wicach.

Zaproszeni go禼ie, a w szczeg髄no禼i nasi drodzy przyjaciele m.in. Monika Szymczak, Joanna Klimas, Jerzy Warmuzi駍ki, Tomasz Grudniok, Jacek Fischer, Andrzej Sopora byli widzami i禼ie imponuj眂ych wyst阷體 dzieci wszystkich klas od I do VI. Na pocz眛ku odby硂 si uroczyste wr阠zenie podzi阫owa i kwiat體 naszym przyjacio硂m, a tak縠 sponsorom, kt髍zy z wielkim zaanga縪waniem w r罂ny spos骲 pomagali szkole.

.

Przy b硑sku fleszy dzieci 秔iewa硑 piosenki z lat 70-tych. Akompaniowali sami uczniowie, wi阫szo舵 utwor體 graj眂 na gitarach. Za ka縟ym razem zespo硑 otrzymywa硑 gromkie brawa od widowni, kt髍a dopisa砤 „ponad miar”.

.

Uroczysto舵 zaszczycili swoj obecno禼i rodzice, nauczyciele oraz zaproszeni go禼ie wraz z wice-prezydentem Stanis砤wem Kormanem oraz reprezentuj眂y Wydzia Edukacji pan Witold Suchanek. Uzupe硁ieniem koncertu by砤 wystawa prac plastycznych oraz tomiki poezji dzieci阠ej autorstwa uczni體.

DSC01385.JPG DSC01397.JPG DSC01398.JPG DSC01402.JPG
DSC01407.JPG DSC01415.JPG DSC01424.JPG DSC01438.JPG