KONCERT „DZIECI-PRZYJACIO£OM”
Tegoroczny koncert „Dzieci-Przyjacio³om” by³ debiutem naszych uczniów na „Wielkiej Scenie”. Uroczysto¶æ odby³a siê 21 maja br. w Centrum Kultury ¦l±skiej na Zgodzie w ¦wiêtoch³owicach.

Zaproszeni go¶cie, a w szczególno¶ci nasi drodzy przyjaciele m.in. Monika Szymczak, Joanna Klimas, Jerzy Warmuziñski, Tomasz Grudniok, Jacek Fischer, Andrzej Sopora byli widzami i¶cie imponuj±cych wystêpów dzieci wszystkich klas od I do VI. Na pocz±tku odby³o siê uroczyste wrêczenie podziêkowañ i kwiatów naszym przyjacio³om, a tak¿e sponsorom, którzy z wielkim zaanga¿owaniem w ró¿ny sposób pomagali szkole.

.

Przy b³ysku fleszy dzieci ¶piewa³y piosenki z lat 70-tych. Akompaniowali sami uczniowie, wiêkszo¶æ utworów graj±c na gitarach. Za ka¿dym razem zespo³y otrzymywa³y gromkie brawa od widowni, która dopisa³a „ponad miarê”.

.

Uroczysto¶æ zaszczycili swoj± obecno¶ci± rodzice, nauczyciele oraz zaproszeni go¶cie wraz z wice-prezydentem Stanis³awem Kormanem oraz reprezentuj±cy Wydzia³ Edukacji pan Witold Suchanek. Uzupe³nieniem koncertu by³a wystawa prac plastycznych oraz tomiki poezji dzieciêcej autorstwa uczniów.

DSC01385.JPG DSC01397.JPG DSC01398.JPG DSC01402.JPG
DSC01407.JPG DSC01415.JPG DSC01424.JPG DSC01438.JPG