KONCERT DZIECI-PRZYJACIO£OM
11.06.2014 roku pozostanie na d³ugo w pamiêci naszych uczniów, ich rodziców i go¶ci, którzy uczestniczyli w corocznej imprezie stanowi±cej formê podziêkowania wszystkim przyjacio³om Szko³y Podstawowej nr 2 w ¦wiêtoch³owicach. Przyby³ych na spotkanie powita³ Dyrektor szko³y, który z³o¿y³ na rêce przedstawicieli zaproszonych instytucji i osób prywatnych nie tylko s³owa uznania, ale i kwiaty – symbol naszej wdziêczno¶ci.

Uroczysto¶æ przybra³a kszta³t koncertu filharmonicznego, a prezentuj±cy siê m³odzi muzycy nie odbiegali w swym kunszcie od doros³ych artystów. Sam wystrój sali, rozmieszczenie wykonawców, wreszcie inauguruj±cy ca³o¶æ dyrygent nada³y prezentacji niezwyk³ego charakteru. Zachwyt odbiorców potwierdzi³y gromkie brawa towarzysz±ce ka¿dej prezentacji. Uczniowie podziêkowali za okazane serce, pomoc i wsparcie w trudach dnia codziennego nie tylko d¼wiêkami muzyki, wrêczyli tak¿e pami±tkowe dyplomy i kwiaty.

Podsumowaniem by³ skromny poczêstunek, który umili³ go¶ciom i wykonawcom spotkanie.

.

DSC06817.JPG DSC06822.JPG DSC06830.JPG DSC06840.JPG