KONCERT DZIECI-PRZYJACIOM
11.06.2014 roku pozostanie na d硊go w pami阠i naszych uczni體, ich rodzic體 i go禼i, kt髍zy uczestniczyli w corocznej imprezie stanowi眂ej form podzi阫owania wszystkim przyjacio硂m Szko硑 Podstawowej nr 2 w i阾och硂wicach. Przyby硑ch na spotkanie powita Dyrektor szko硑, kt髍y z硂縴 na r阠e przedstawicieli zaproszonych instytucji i os骲 prywatnych nie tylko s硂wa uznania, ale i kwiaty – symbol naszej wdzi阠zno禼i.

Uroczysto舵 przybra砤 kszta硉 koncertu filharmonicznego, a prezentuj眂y si m硂dzi muzycy nie odbiegali w swym kunszcie od doros硑ch artyst體. Sam wystr骿 sali, rozmieszczenie wykonawc體, wreszcie inauguruj眂y ca硂舵 dyrygent nada硑 prezentacji niezwyk砮go charakteru. Zachwyt odbiorc體 potwierdzi硑 gromkie brawa towarzysz眂e ka縟ej prezentacji. Uczniowie podzi阫owali za okazane serce, pomoc i wsparcie w trudach dnia codziennego nie tylko d紈i阫ami muzyki, wr阠zyli tak縠 pami眛kowe dyplomy i kwiaty.

Podsumowaniem by skromny pocz阺tunek, kt髍y umili go禼iom i wykonawcom spotkanie.

.

DSC06817.JPG DSC06822.JPG DSC06830.JPG DSC06840.JPG