Strona g³Ăłwna
Informacje Dla uczniĂłw

KONKURS „CZYSTY, WESOŁY CHODZĘ DO SZKOŁY”

W listopadzie odbył się w naszej szkole ogólnopolski konkurs dla uczniów klas I – III pod hasłem „Czysty, wesoły chodzę do szkoły”. Organizatorem konkursu i fundatorem nagród była sieć supermarketów ROSSMANN. Udział w konkursie wzięło ponad 150 uczniów naszej szkoły, którzy przygotowali hasła, wiersze, rysunki i plakaty. Za pomysłowo¶ć i zaangażowanie na wszystkich uczestników konkursu po powrocie z ferii czekały miłe niespodzianki . Uczniowie zostali nagrodzeni niezbędnikami higienicznymi – zestawami produktów, w skład których wchodz±: mydło, chusteczki higieniczne, szczoteczka i pasta do zębów, szampon dla dzieci oraz plan lekcji wraz z zasadami higieny. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Dziękujemy za zaangażowanie p. Annie Lorenc (mamie z klasy 2b) koordynuj±cej przebieg konkursu.

.

DSC00028.JPG DSC00030.JPG DSC00033.JPG DSC00034.JPG