KRAINA LODU - NAGRODA ZA ASY

Dnia 6 grudnia klasa 3a udaa si do kina na film „Kraina lodu”. Wyjcie byo nagrod za zdobycie najwikszej iloci zielonych Asw w pierwszej edycji w tym roku szkolnym. Dzie byy wyjtkowo mrony i wietrzny co jednak nie przeszkodzio zwycizcom mio spdzi czas. W dobrych humorach zasiedlimy wygodnie w fotelach i ogldalimy film. Film, ktry wszystkim nam si bardzo podoba. Dowodem tego byy brawa , ktre rozlegy si na koniec w caej sali kinowej.
Po seansie spdzilimy mio czas na zabawach z Mikoajem zorganizowanych przez pracownikw kina, by tor przeszkd, rozmowa z Mikoajem no i oczywicie prezenty.
Bardzo dobrze si bawilimy.

Ale to nie by koniec niespodzianek po powrocie do szkoy okazao si, e czeka na nas Mikoaj i Anio, ktrzy obdarowali nas sodkociami. To by udany dzie. Warto zbiera Asy, starajcie si wszyscy!!!

Klasa 3a