LE¦NE GRY I ZABAWY EDUKACYJNE
Pod koniec pa¼dziernika i na pocz±tku listopada klasy 4As, 3A i 3B uczestniczy³y w warsztatach przyrodniczych pt. „Przyroda ¦wiêtoch³owic”, prowadzonych przez edukatorkê z Pracowni Edukacji ¯ywej z Miko³owa, dofinansowanych przez Urz±d Miasta ¦wiêtoch³owice. Piêkna jesienna pogoda sprzyja³a obserwacji przyrody na Wzgórzu Hugona. Dziêki interesuj±cym grom i zabawom edukacyjnym uczniowie mieli okazjê rozwin±æ swoj± wiedzê na temat warstw lasu, szczególnie rozpoznawania drzew i krzewów oraz zwierz±t, które mo¿na zobaczyæ w tej okolicy. Ka¿dy podczas zajêæ znalaz³ co¶ ciekawego dla siebie, pracuj±c indywidualnie i w zespo³ach. Uczniowie wrócili nie tylko zadowoleni, ale tak¿e z przekonaniem, ¿e las jest cudownym, inspiruj±cym do zabawy miejscem, w którym spêdzanie czasu jest przyjemno¶ci± i dlatego warto takie miejsca chroniæ i o nie dbaæ.

DSC07496.JPG DSC07524.JPG DSC07529.JPG DSC07553.JPG
DSC07568.JPG DSC07570.JPG DSC07574.JPG DSC07583.JPG