LEE GRY I ZABAWY EDUKACYJNE
Pod koniec pa糳ziernika i na pocz眛ku listopada klasy 4As, 3A i 3B uczestniczy硑 w warsztatach przyrodniczych pt. „Przyroda i阾och硂wic”, prowadzonych przez edukatork z Pracowni Edukacji 痽wej z Miko硂wa, dofinansowanych przez Urz眃 Miasta i阾och硂wice. Pi阫na jesienna pogoda sprzyja砤 obserwacji przyrody na Wzg髍zu Hugona. Dzi阫i interesuj眂ym grom i zabawom edukacyjnym uczniowie mieli okazj rozwin辨 swoj wiedz na temat warstw lasu, szczeg髄nie rozpoznawania drzew i krzew體 oraz zwierz眛, kt髍e mo縩a zobaczy w tej okolicy. Ka縟y podczas zaj赕 znalaz co ciekawego dla siebie, pracuj眂 indywidualnie i w zespo砤ch. Uczniowie wr骳ili nie tylko zadowoleni, ale tak縠 z przekonaniem, 縠 las jest cudownym, inspiruj眂ym do zabawy miejscem, w kt髍ym sp阣zanie czasu jest przyjemno禼i i dlatego warto takie miejsca chroni i o nie dba.

..

DSC07496.JPG DSC07524.JPG DSC07529.JPG DSC07553.JPG