MATRIX CUBE

Dnia 21.06 o godzinie 10.00 zeszlimy z klas 6b na sal gimnastyczn. Odbya si tam niespodzianka, z okazji wygrania 7 edycji „Asy dla kadej klasy’’. Organizatorem „Matrix Cube ‘’ bya nasza szkoa z Panem Dyrektorem na czele.

Kiedy weszlimy na sale gimnastyczn, zobaczylimy pani Aleksandr Cupok i pani Monik Gondek - Chmielisk, ktre szykoway rne przysmaki dla naszych goci. Troch nam si nudzio, poniewa dosy dugo musielimy czeka. Gdy wreszcie ju przyjechali, wszyscy mieli radosne twarze i byli gotowi do dziaania. Jednym z goci by wicemistrz Polski w ukadaniu kubkw, ktry zaprezentowa nam rne style tej zabawy. Kiedy skoczy - wszystkim a dech zaparo. By niesamowity! Chwil pniej pokaza nam to w zwolnionym tempie i kady mg sprbowa swoich si w ukadaniu kubkw. Ludzie, ktrzy przyjechali razem z nim, chodzili koo nas i sprawdzali, jak nam idzie. Po ich minach mona byo sdzi, e s z nas zadowoleni.

Wedug klasy 5b – ta zabawa bya bardzo dobrze zorganizowana i w kadym calu udana. Nagroda ta bya niesamowita i pena wrae. Mamy nadziej, e kiedy to powtrzymy.

Magdalena Papo, 5b

..