¦WIÊTY MIKO£AJ W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2
Po po³udniu 6 grudnia 2015 r. dzwonki ¶w. Miko³aja zadzwoni³y w Szkole Podstawowej nr 2. Dzieci ze ¦wiêtoch³owic czeka³y z niecierpliwo¶ci± na tego niezwyk³ego go¶cia i oczywi¶cie na prezenty, które dla nich przywióz³. Czekaj±c na Miko³aja dzieci ¶piewa³y piosenki i bawi³y siê. Po kilku minutach na sali gimnastycznej pojawi³ siê go¶æ z d³ug± brod± i biskupi± czapk± na g³owie. Anio³ki pomaga³y Miko³ajowi w rozdawaniu prezentów, a dzieci z u¶miechem i wielkim przejêciem przychodzi³y po swoje prezenty i robi³y sobie zdjêcia ze ¦wiêtym Miko³ajem.

Spotkanie z Miko³ajem po¶ród choinek i kolorowych ¶wiate³ek wprowadzi³o wszystkich w przyjemny ¶wi±teczny nastrój, a wszystkie dzieci z pewno¶ci± wróci³y do domów pe³ne wra¿eñ i cudownych wspomnieñ.

ZDJÊCIA Z WYDARZENIA W NASZEJ GALERII