ZIMOWE SZALE裇TWO NARCIARZY SP2
Od kilku lat tradycj sta硂 si, 縠 uczniowie Szko硑 Podstawowej nr 2 w i阾och硂wicach wraz z uczniami ZSO nr I w i阾och硂wicach uczestnicz w obozie zimowym w Soli ko硂 Zwardonia. Zar體no tegoroczny wyjazd, jak i jego poprzednie edycje odbywa si w ramach programu „Adaptacja”. Program ma na celu nawi眤anie pozytywnych relacji ze starszymi uczniami oraz ich nauczycielami jeszcze przed ucz阺zczaniem uczni體 SP-2 do ich szko硑. Po raz kolejny ob髗 by bardzo udany i dostarczy niezapomnianych wra縠. Najwa縩iejsze, 縠 dopisa砤 pogoda i humor. W promieniach styczniowego s硂馽a, na stoku Zwardo SKI w Zwardoniu nasi uczniowie z powodzeniem doskonalili technik jazdy carvingowej. Narciarze i miejscowi g髍ale nie mog眂 wyj舵 z podziwu z uznaniem patrzyli, jak nasi m硂dzi sportowcy dobrze radz sobie na stoku. Jazda na nartach to nie jedyna obozowa atrakcja. Uczniowie korzystali z zabawy i odnowy biologicznej w parku wodnym w 痽wcu, uczestniczyli w turnieju tenisa sto硂wego. Du縴ch emocji dostarcza硑 gierki i potyczki komputerowe. Entuzja禼i ta馽a nowoczesnego mogli wykaza si podczas wspania硑ch dyskotek. Nasi uczniowie cieszyli si ogromn sympati starszych kole縜nek i koleg體, a na po縠gnalnym spotkaniu, gdzie otrzymali z r眐 nauczycieli wyr罂nienia, zostali nagrodzeni gor眂ymi brawami. Narciarze SP-2 ju si ciesz na kolejny wyjazd organizowany w przysz硑m roku. Opiek nad uczniami sprawowali dyrektor szko硑 Pan Marek Reich i nauczycielka wychowania fizycznego Pani Ewa Skrzypczyk. Wszystkim obozowiczom na d硊go pozostan w pami阠i pi阫ne widoki Beskidu 痽wieckiego, ostre skr阾y w blasku s硂馽a na o秐ie縪nym stoku, gor眂e ta馽e i nowo nawi眤ane kontakty towarzyskie.
Ze sportowym pozdrowieniem
Marek Reich