OBÓZ SPORTOWY

W trakcie wakacji klasa sportowa (obecna 5a-s) uczestniczy³a w obozie sportowym. Poni¿ej relacja jednego z uczestników.

.

"Na obozie sportowym bardzo mi siê podoba³o. By³o du¿o gry w siatkówkê. Grali¶my na piêknej hali sportowej w Zb±szyniu, ale równie¿ na k±pielisku, na którym by³y 3 boiska do siatkówki pla¿owej. Chodzili¶my równie¿ na du¿o spacerów, a posi³ki by³y bardzo smaczne. Obowi±zkowo po ka¿dym treningu by³ prysznic (chyba, ¿e szli¶my na k±pielisko siê k±paæ).
Pewnego dnia pojechali¶my do aquaparku w Zielonej Górze. Aquapark by³ du¿y i by³o w nim du¿o zje¿d¿alni, lecz nie ze wszystkich mogli¶my zje¿d¿aæ, poniewa¿ by³y ograniczenia wiekowe. To mi siê niezbyt podoba³o, bo jedna ze zje¿d¿alni by³a najwiêksz± w Polsce. Wszyscy po wycieczce zjedli obiad, a potem poszli¶my na spacer.
W Zb±szyniu by³ te¿ rynek, na którym tryska³y fontanny i mo¿na by³o kupiæ lody. Kiedy by³ s³oneczny dzieñ (chocia¿ prawie wszystkie takie by³y) poszli¶my na rowerki wodne. Gdy p³ynêli¶my z kolegami zobaczyli¶my wê¿a wodnego, by³o to niezwyk³e wydarzenie!
My¶lê, ¿e wszystkim ten obóz bardzo siê podoba³ i mam nadziejê, ¿e bêdzie on w nastêpnym roku!"

Wojciech Kowalczyk kl. 5as

Zdjecia z wydarzenia: