Sze艣ciolatek w szkole

OB覼 SPORTOWY

W trakcie wakacji klasa sportowa (obecna 5a-s) uczestniczy砤 w obozie sportowym. Poni縠j relacja jednego z uczestnik體.

.

"Na obozie sportowym bardzo mi si podoba硂. By硂 du縪 gry w siatk體k. Grali秏y na pi阫nej hali sportowej w Zb眘zyniu, ale r體nie na k眕ielisku, na kt髍ym by硑 3 boiska do siatk體ki pla縪wej. Chodzili秏y r體nie na du縪 spacer體, a posi砶i by硑 bardzo smaczne. Obowi眤kowo po ka縟ym treningu by prysznic (chyba, 縠 szli秏y na k眕ielisko si k眕a).
Pewnego dnia pojechali秏y do aquaparku w Zielonej G髍ze. Aquapark by du縴 i by硂 w nim du縪 zje縟縜lni, lecz nie ze wszystkich mogli秏y zje縟縜, poniewa by硑 ograniczenia wiekowe. To mi si niezbyt podoba硂, bo jedna ze zje縟縜lni by砤 najwi阫sz w Polsce. Wszyscy po wycieczce zjedli obiad, a potem poszli秏y na spacer.
W Zb眘zyniu by te rynek, na kt髍ym tryska硑 fontanny i mo縩a by硂 kupi lody. Kiedy by s硂neczny dzie (chocia prawie wszystkie takie by硑) poszli秏y na rowerki wodne. Gdy p硑n阬i秏y z kolegami zobaczyli秏y w昕a wodnego, by硂 to niezwyk砮 wydarzenie!
My秎, 縠 wszystkim ten ob髗 bardzo si podoba i mam nadziej, 縠 b阣zie on w nast阷nym roku!"

Wojciech Kowalczyk kl. 5as

..