OGLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY O BEZPIECZENSTWIE W RUCHU DROGOWYM

Dnia 12 kwietnia 2013r. odby si konkurs wiedzy o ruchu drogowym. Wraz z moimi dwoma kolegami Konradem Niewiadomskim i Tomkiem Kuakiem oraz pani Mart Dziadak wybralimy si do MDK’u, gdzie odbyway si owe zawody. Najpierw wszyscy uczestnicy konkursu musieli napisa test sprawdzajcy wiedz o przepisach ruchu drogowego. Pniej odbyo si sprawdzenie wiedzy druyny dotyczcej pierwszej pomocy. Na samym kocu trzeba byo przejecha na rowerze tor przeszkd, ktry skada si z kilku trudniejszych i kilku atwiejszych elementw. Nasze zmagania zostay nagrodzone 3 miejscem. Wszyscy cieszylimy si ze zdobytego miejsca oraz drobnego upominku, po czym wrcilimy do szkoy.

Patryk Jarocki

Naley doda, e Patryk Jarocki najlepiej ze wszystkich uczestnikw poradzi sobie z torem przeszkd.

..

0_024.jpg 0_026.jpg 0_027.jpg 0_029.jpg