OMNIBUS 2016 KL I-III
We wtorek 15 marca odby si wewntrzszkolny konkurs wiedzy oglnej pt. „OMNIBUS”. Wyonieni w drodze eliminacji klasowych finalici sprbowali swoich moliwoci z zakresu bardzo szerokiej wiedzy na rnorodne tematy pomidzy kolegami i koleankami z klas rwnolegych. Podczas finau kady uczestnik odpowiada na pytania, dziki czemu udao si wyoni OMNIBUSA klasy pierwszej, drugiej i trzeciej. Jestemy bardzo dumni z pierwszoklasistw, dla ktrych to byo pierwsze spotkanie z naszym corocznym OMNIBUSEM i na dodatek poradzili sobie wspaniale. Wielkie brawa dla wszystkich uczestnikw i serdecznie zapraszamy ju na przyszoroczne rozgrywki.
Za wspania atmosfer i due zaangaowanie dzikuj p. Agnieszka Jele oraz p. Edyta Badura.

Tytuy OMNIBUSA otrzymali:

„OMNIBUS KLASY PIERWSZEJ” Antonina Molata z k. 1a