PASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ
Wyjtkowa i niezapomniana uroczysto, jak jest obrzdowe pasowanie na czytelnikw biblioteki szkolnej uczniw klas I, odbya si w minion rod w naszej szkole. Tajemnicze i dotd niedostpne miejsce, jakim bya biblioteka, staje otworem dla wszystkich modych adeptw czytania, ktrych w naszej szkole jest wyjtkowo wielu J. Uroczysto pasowania w tym roku miaa niezwyk opraw: pierwszoklasici wzili dzia w przedstawieniu kukiekowym pt. „Wyprawa po ksiki” w wykonaniu starszych koleanek z kka teatralnego p. Agnieszki Stawowskiej. Opowiada ono mroc wprost krew w yach histori o tym, jak za Wiedma Multimedia porwaa ksiki i jakie byy tego skutki.

Nastpnie odbyo si pasowanie wielka ksig i od tej chwili kady ucze klasy I moe ju samodzielnie dokonywa wyboru oraz wypoycza ksiki z biblioteki szkolnej.

yczymy modym czytelnikom spdzenia niezapomnianych chwil z ksikami i zapraszamy jak najczciej do biblioteki :)

..

ZDJCIA Z TEGO WYDARZENIA W NASZEJ GALERII