PASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ
Wyj±tkowa i niezapomniana uroczysto¶æ, jak± jest obrzêdowe pasowanie na czytelników biblioteki szkolnej uczniów klas I, odby³a siê w minion± ¶rodê w naszej szkole. Tajemnicze i dot±d niedostêpne miejsce, jakim by³a biblioteka, staje otworem dla wszystkich m³odych adeptów czytania, których w naszej szkole jest wyj±tkowo wielu J. Uroczysto¶æ pasowania w tym roku mia³a niezwyk³± oprawê: pierwszoklasi¶ci wziêli dzia³ w przedstawieniu kukie³kowym pt. „Wyprawa po ksi±¿ki” w wykonaniu starszych kole¿anek z kó³ka teatralnego p. Agnieszki Stawowskiej. Opowiada ono mro¿±c± wprost krew w ¿y³ach historiê o tym, jak z³a Wied¼ma Multimedia porwa³a ksi±¿ki i jakie by³y tego skutki.

Nastêpnie odby³o siê pasowanie wielka ksiêg± i od tej chwili ka¿dy uczeñ klasy I mo¿e ju¿ samodzielnie dokonywaæ wyboru oraz wypo¿yczaæ ksi±¿ki z biblioteki szkolnej.

¯yczymy m³odym czytelnikom spêdzenia niezapomnianych chwil z ksi±¿kami i zapraszamy jak najczê¶ciej do biblioteki :)

ZDJÊCIA Z TEGO WYDARZENIA W NASZEJ GALERII