PIKNIK RODZINNY

W rod 27 maja na szkolnym boisku odby si coroczny Piknik Rodzinny. Tego dnia nasi uczniowie, ich rodzice oraz nauczyciele przygotowali dla wszystkich goci szereg atrakcji. Ju na pocztku przywitali nas straacy, ktrzy przeprowadzili pokaz udzielania pierwszej pomocy i ratownictwa oraz stworzyli moliwo obejrzenia z bliska wozw straackich.

Uczestnicy pikniku mieli rwnie okazj do udziau w rnego rodzaju grach i zabawach sportowych, dziki czemu mogli pochwali si swoimi umiejtnociami i zdolnociami. Kady, kto wygra otrzyma kupon na balonik. Dla najmodszych wystpi szkolny teatrzyk kukiekowy z przedstawieniem pt. "Krlewna si nudzi".

Uczniowie naszej szkoy bardzo chtnie zaangaowali si w zbir darw dla schroniska dla zwierzt w Rudzie lskiej. Przez cay czas trwania pikniku dla uczestnikw byy rozstawione stoy z przygotowanymi przez rodzicw przepysznymi saatkami, kanapkami, sodkimi ciastami oraz gorc kaw i herbat. Nasi gocie chtnie prbowali wszystkich smakoykw, kupowali losy na loterii fantowej oraz malowali buzie.

Duym zainteresowaniem cieszy si rwnie wystp zespou "Happy Stars" oraz koncert zespou gitarowego. Atrakcji byo co niemiara, a pogoda mimo do kaprynej w tym roku, tego dnia bya wprost wymarzona na rodzinny piknik pod chmurk.

Dzikujemy serdecznie wszystkim zaangaowanym w organizacj i licznie przybyym uczestnikom.

..

DSC09030.JPG DSC09045.JPG DSC09049.JPG DSC09050.JPG DSC09065.JPG