PIKNIK RODZINNY

W ¶rodê 27 maja na szkolnym boisku odby³ siê coroczny Piknik Rodzinny. Tego dnia nasi uczniowie, ich rodzice oraz nauczyciele przygotowali dla wszystkich go¶ci szereg atrakcji. Ju¿ na pocz±tku przywitali nas stra¿acy, którzy przeprowadzili pokaz udzielania pierwszej pomocy i ratownictwa oraz stworzyli mo¿liwo¶æ obejrzenia z bliska wozów stra¿ackich.

Uczestnicy pikniku mieli równie¿ okazjê do udzia³u w ró¿nego rodzaju grach i zabawach sportowych, dziêki czemu mogli pochwaliæ siê swoimi umiejêtno¶ciami i zdolno¶ciami. Ka¿dy, kto wygra³ otrzyma³ kupon na balonik. Dla najm³odszych wyst±pi³ szkolny teatrzyk kukie³kowy z przedstawieniem pt. "Królewna siê nudzi".

Uczniowie naszej szko³y bardzo chêtnie zaanga¿owali siê w zbiórê darów dla schroniska dla zwierz±t w Rudzie ¦l±skiej. Przez ca³y czas trwania pikniku dla uczestników by³y rozstawione sto³y z przygotowanymi przez rodziców przepysznymi sa³atkami, kanapkami, s³odkimi ciastami oraz gor±c± kaw± i herbat±. Nasi go¶cie chêtnie próbowali wszystkich smako³yków, kupowali losy na loterii fantowej oraz malowali buzie.

Du¿ym zainteresowaniem cieszy³ siê równie¿ wystêp zespo³u "Happy Stars" oraz koncert zespo³u gitarowego. Atrakcji by³o co niemiara, a pogoda mimo do¶æ kapry¶nej w tym roku, tego dnia by³a wprost wymarzona na rodzinny piknik pod chmurk±.

Dziêkujemy serdecznie wszystkim zaanga¿owanym w organizacjê i licznie przyby³ym uczestnikom.

DSC09030.JPG DSC09045.JPG DSC09049.JPG DSC09050.JPG DSC09065.JPG
DSC09073.JPG DSC09080.JPG DSC09083.JPG DSC09096.JPG DSC09098.JPG