PIKNIK RODZINNY

Dnia 24 maja 2016 w naszej szkole odby si kolejny Piknik rodzinny. Jak co roku nasza szkoa zaoferowaa wszystkim zgromadzonym wietn zabaw, kady mg znale co dla siebie.

W programie tegorocznego pikniku nie mogo zabrakn stoisk przygotowanych przez rodzicw, gdzie mona byo naby orzewiajc galaretk, przepyszne ciasta, kanapki oraz zimne i ciepe napoje. Dla najmodszych bya zorganizowana loteria fantowa, konkurencje sportowe, rzutki, tenis stoowy. Ponadto, wszyscy zgromadzeni na naszym boisku szkolnym mogli podziwia wystpy muzyczne najmodszych oraz pokaz gry w pik siatkow naszych najlepszych modych sportowcw.

Najciekawsz propozycj, ktra wzbudzia zainteresowanie wszystkich by taniec tajski, wykonany przez profesjonaln tancerk. W czasie pokazu wielu uczniw przyczyo si do wsplnego taca. Hitem okaza si rwnie pokaz futbolu amerykaskiego druyny Gliwice Lions. Uczniowie mieli niebywa okazj zaoy oryginalny strj futbolisty.

..

Pienidze, jakie uzyskalimy z tegorocznego Pikniku Rodzinnego, dyrektor szkoy chce przeznaczy na zakup komputera do szkoy w zwizku z planowanym wprawadzeniem dziennika elektronicznego w przyszym roku.

//

Wszystkim rodzicom, uczniom, druynie Gliwice Lions i innym osobom, ktre wczyy si w przygotowanie i przeprowadzenie imprezy serdecznie jeszcze raz dzikujemy!!

..

ZDJCIA Z IMPREZY W NASZEJ GALERII