PIKNIK RODZINNY

Dnia 24 maja 2016 w naszej szkole odby³ siê kolejny Piknik rodzinny. Jak co roku nasza szko³a zaoferowa³a wszystkim zgromadzonym ¶wietn± zabawê, ka¿dy móg³ znale¼æ co¶ dla siebie.

W programie tegorocznego pikniku nie mog³o zabrakn±æ stoisk przygotowanych przez rodziców, gdzie mo¿na by³o nabyæ orze¼wiaj±c± galaretkê, przepyszne ciasta, kanapki oraz zimne i ciep³e napoje. Dla najm³odszych by³a zorganizowana loteria fantowa, konkurencje sportowe, rzutki, tenis sto³owy. Ponadto, wszyscy zgromadzeni na naszym boisku szkolnym mogli podziwiaæ wystêpy muzyczne najm³odszych oraz pokaz gry w pi³kê siatkow± naszych najlepszych m³odych sportowców.

Najciekawsz± propozycj±, która wzbudzi³a zainteresowanie wszystkich by³ taniec tajski, wykonany przez profesjonaln± tancerkê. W czasie pokazu wielu uczniów przy³±czy³o siê do wspólnego tañca. Hitem okaza³ siê równie¿ pokaz futbolu amerykañskiego dru¿yny Gliwice Lions. Uczniowie mieli niebywa³± okazjê za³o¿yæ oryginalny strój futbolisty.

Pieni±dze, jakie uzyskali¶my z tegorocznego Pikniku Rodzinnego, dyrektor szko³y chce przeznaczyæ na zakup komputera do szko³y w zwi±zku z planowanym wprawadzeniem dziennika elektronicznego w przysz³ym roku.

//

Wszystkim rodzicom, uczniom, dru¿ynie Gliwice Lions i innym osobom, które w³±czy³y siê w przygotowanie i przeprowadzenie imprezy serdecznie jeszcze raz dziêkujemy!!

ZDJÊCIA Z IMPREZY W NASZEJ GALERII