APEL SZKOLNY

Kolejny Apel SP2 za nami. Jak zawsze poznali¶my laureatów konkursów, dowiedzieli¶my siê co nas czeka w nadchodz±cych, najbli¿szych tygodniach.

Miejski konkurs recytatorski „Ma³y OKR”
Alicja Wrzeciono 4b II miejsce
Katarzyna Kokoszka 5as III miejsce

Miejskie dyktando z j.angielskiego
Tymek Boldt 6a II miejsce

Trwa miêdzyszkolny konkurs z j.angielskiego: 3 uczniowie z naszej szko³y:
Wojtek Kowalczyk 5as,  Julia Grudniok 5b, Pawe³ Szymczak 6a CODZIENNIE przez Internet odpowiadaj± na 2 pytania dotycz±ce krajów anglojêzycznych.

Nastêpnie og³oszono co nas czeka w najbli¿szym czasie:

W drugim semestrze klasy 4-6 bêd± realizowa³y miêdzynarodowy projekt eTwinning  z partnerami z zagranicy, dotycz±cy czytania ksi±¿ek. Naszymi partnerami bêd± szko³y z Grecji, Portugalii i Rumunii.

22 marca odbêdzie siê konkurs matematyczny „Tabliczkowy zawrót g³owy” dla klas 2-mno¿enie do 50, dla klas 3 mno¿enie i dzielenie do 100.

Najwa¿niejszymi informacjami przekazywanymi na apelu by³y wyniki konkursu na najsympatyczniejszego kota ☺ Rozstrzygniêto konkurs na koty z naszej „kociej galerii”. Zwyciê¿czyniami okaza³y siê: „Dilajla” Najlepsza Kocia Mina; „Roro” Najlepsza Kocia Poza; „Ma³a” Najsympatyczniejszy Kot. W³a¶ciciele otrzymali dla swoich pupili smako³yki i gromkie oklaski.

Przekazano równie¿ informacje dotycz±ce ¦wiatowego Dnia Psa Mi³o¶nicy Zwierz±t pozazdro¶cili „kociarzom” ;) i organizuj± wystawê fotografii psów. Wspólnie wybior± psa, który otrzyma tytu³ „Najs³odsza psia mordka”.G³osowanie 17.03. w ¶wietlicy.