APEL SZKOLNY

Kolejny Apel SP2 za nami. Jak zawsze poznalimy laureatw konkursw, dowiedzielimy si co nas czeka w nadchodzcych, najbliszych tygodniach.

..

Miejski konkurs recytatorski „May OKR”
Alicja Wrzeciono 4b II miejsce
Katarzyna Kokoszka 5as III miejsce

Miejskie dyktando z j.angielskiego
Tymek Boldt 6a II miejsce

..

Trwa midzyszkolny konkurs z j.angielskiego: 3 uczniowie z naszej szkoy:
Wojtek Kowalczyk 5as,  Julia Grudniok 5b, Pawe Szymczak 6a CODZIENNIE przez Internet odpowiadaj na 2 pytania dotyczce krajw anglojzycznych.

..

Nastpnie ogoszono co nas czeka w najbliszym czasie:

W drugim semestrze klasy 4-6 bd realizoway midzynarodowy projekt eTwinning  z partnerami z zagranicy, dotyczcy czytania ksiek. Naszymi partnerami bd szkoy z Grecji, Portugalii i Rumunii.

..

22 marca odbdzie si konkurs matematyczny „Tabliczkowy zawrt gowy” dla klas 2-mnoenie do 50, dla klas 3 mnoenie i dzielenie do 100.

..

Najwaniejszymi informacjami przekazywanymi na apelu byy wyniki konkursu na najsympatyczniejszego kota ☺ Rozstrzygnito konkurs na koty z naszej „kociej galerii”. Zwyciczyniami okazay si: „Dilajla” Najlepsza Kocia Mina; „Roro” Najlepsza Kocia Poza; „Maa” Najsympatyczniejszy Kot. Waciciele otrzymali dla swoich pupili smakoyki i gromkie oklaski.

..

Przekazano rwnie informacje dotyczce wiatowego Dnia Psa Mionicy Zwierzt pozazdrocili „kociarzom” ;) i organizuj wystaw fotografii psw. Wsplnie wybior psa, ktry otrzyma tytu „Najsodsza psia mordka”.Gosowanie 17.03. w wietlicy.