PODSUMOWANIE ASÓW

Dnia 23.03.2015 r. og³oszono wyniki i zwyciêzców w kolejnej edycji „Asy dla ka¿dej klasy”. I tym razem konkurencja klas by³a du¿a, a im bli¿ej do nagrody tym wiêcej emocji towarzyszy³o zbieraniu zielonych i czerwonych „Asów”.

Zwyciêzcami, czyli zdobywcami najwiêkszej ilo¶ci zielonych Asów s± klasy 4as i najwiêksza niespodzianka –klasa najm³odszych uczniów-klasa 1a.

S± to klasy, które otrzyma³y najwiêcej Asów za zachowanie na lekcjach, wspólne, zintegrowane dzia³ania klasowe na rzecz szko³y i ¶rodowiska a tak¿e punktualno¶æ, czysto¶æ, wystrój klasy i spêdzanie przerwy ¶niadaniowej.

Nagrodami s± warsztaty Break Dance dla klasy 4as, prowadzone przez instruktora p. Wiktora Wo¼niczko i wyjazd do „Kangurka” dla klasy 1a, które zostan± zrealizowane jeszcze w tym tygodniu, aby uczniowie w pe³ni mogli siê cieszyæ ze swojego zwyciêstwa.

W¶ród nagrodzonych klas znalaz³a siê tak¿e klasa 2a, która otrzyma³a paczkê smako³yków za zdobycie drugiego miejsca w rankingu klas m³odszych.

DSC08619.JPG DSC08622.JPG DSC08625.JPG DSC08628.JPG
DSC08765.JPG DSC08784.JPG DSC08788.JPG