Sze艣ciolatek w szkole

PODSUMOWANIE AS覹

Dnia 23.03.2015 r. og硂szono wyniki i zwyci陑c體 w kolejnej edycji „Asy dla ka縟ej klasy”. I tym razem konkurencja klas by砤 du縜, a im bli縠j do nagrody tym wi阠ej emocji towarzyszy硂 zbieraniu zielonych i czerwonych „As體”.

Zwyci陑cami, czyli zdobywcami najwi阫szej ilo禼i zielonych As體 s klasy 4as i najwi阫sza niespodzianka –klasa najm硂dszych uczni體-klasa 1a.

S to klasy, kt髍e otrzyma硑 najwi阠ej As體 za zachowanie na lekcjach, wsp髄ne, zintegrowane dzia砤nia klasowe na rzecz szko硑 i 秗odowiska a tak縠 punktualno舵, czysto舵, wystr骿 klasy i sp阣zanie przerwy 秐iadaniowej.

Nagrodami s warsztaty Break Dance dla klasy 4as, prowadzone przez instruktora p. Wiktora Wo糿iczko i wyjazd do „Kangurka” dla klasy 1a, kt髍e zostan zrealizowane jeszcze w tym tygodniu, aby uczniowie w pe硁i mogli si cieszy ze swojego zwyci阺twa.

W秗骴 nagrodzonych klas znalaz砤 si tak縠 klasa 2a, kt髍a otrzyma砤 paczk smako硑k體 za zdobycie drugiego miejsca w rankingu klas m硂dszych.

..

DSC08619.JPG DSC08622.JPG DSC08625.JPG DSC08628.JPG