Sze艣ciolatek w szkole

PODSUMOWANIE II EDYCJI AS覹

Zako馽zyli秏y ju II edycj AS覹 w tym roku szkolnym. KAPITU SZKOLNEJ LIGI podsumowa砤 dotychczasowe ASY i wr阠zy砤 wygranym klasom bilety do nagr骴.

OTO WYNIKI:

Spo秗骴 klas m硂dszych wyr罂nienie za zdobycie najwi阫szej liczby AS覹 ZIELONYCH zdoby硑 klasy 2a, 3a i 3b.  Nagrod dla uczni體 z tych klas jest udzia w "Wyprawie po Skarb Pirat體".

W秗骴 klas starszych najwi阠ej As體 zdoby砤 klasa 5a i w nagrod uzyska砤 wycieczk niespodziank. Gratulujemy!

Jednocze秐ie rozpocz阬i秏y kolejn edycj AS覹. Wszystkie klasy ponownie b阣 przez 3 miesi眂e stara si zdoby jak najwi阫sz liczb AS覹. Trzymamy za Was kciuki!

Przypominamy, 縠 wyniki mo縩a na bie勘co sprawdza na naszej stronie ZOBACZ

DSC03043.JPG DSC03044.JPG DSC03045.JPG DSC03046.JPG DSC03047.JPG
DSC03048.JPG DSC03049.JPG DSC03050.JPG DSC03051.JPG