Strona g³Ăłwna
Informacje Dla uczniĂłw

PRZEDSZKOLAKI IDĄ DO SZKOŁY

Dnia 20 kwietnia naszą szkołę odwiedziły cztery najstarsze grupy przedszkolaków (dzieci 5-cio i 6-letnie) z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Świętochłowicach. Najpierw uczniowie klas starszych z Koła „Teatrzyk kukiełkowy Mykiełki” zaprezentowali przedstawienie pt. „Królewna się nudzi”, w którym udowodnili, że z książką nigdy nie jest nudno. Następnie uczniowie klas 2a, 2b, 3a, 3b zaprosili swoich młodszych kolegów do swoich sal. Przedszkolaki mogły poczuć się jak prawdziwi uczniowie, biorąc udział w zajęciach na temat ptaków powracających do Polski wiosną. Było odgadywanie zagadek, oglądanie na tablicy interaktywnej ptaków, naśladowanie ich głosów, ptasi koncert. Największe emocje u naszych gości wzbudziła część plastyczna, podczas której każdy wykonał bociana z waty, patyczków i kolorowego papieru. Na pożegnanie dzieci zostały obdarowane drobnymi upominkami.

.
Mamy nadzieję, że spotkanie w naszej szkole podobało się maluchom i ułatwi im w niedalekiej przyszłości bez obaw i z radością przekroczyć próg szkoły już jako pierwszoklasiści. Zatem zapraszamy do naszej szkoły. Do zobaczenia we wrześniu!

DSC08816.JPG DSC08818.JPG DSC08822.JPG DSC08823.JPG
DSC08826.JPG DSC08828.JPG DSC08829.JPG DSC08833.JPG