Sze艣ciolatek w szkole

PRZEGL TEATRALNY

29 maja 2013 r. odby si w naszej szkole kolejny Przegl眃 Teatralny. W tym roku zaprezentowali si uczniowie z klas IV – VI, dodatkowo wyst眕ili uczniowie ze 秝ietlicy szkolnej.

Repertuar przedstawie by bardzo zr罂nicowany, pojawi砤 si zar體no powa縩a, jak i lekka, 縜rtobliwie tematyka. Dzi阫i klasom czwartym mogli秏y dowiedzie si jaki wp硑w na nasz organizm ma s髄, poznali秏y szkolnego k砤mczucha – 縜rtownisia, kt髍y sam pad ofiar 縜rtu koleg體. Klasy V zaprezentowa硑 tw髍czo舵 i 縴cie Juliana Tuwima, oraz przybli縴硑 nam posta papie縜 Jana Paw砤 II. Warto podkre秎i, 縠 teksty przedstawie dla klas pi眛ych zosta硑 napisane przez nauczycielk naszej szko硑 pani Agnieszk Stawowsk. Klasy VI rozbawi硑 publiczno舵 秎眘k wersj Czerwonego Kapturka, oraz humorystycznym przedstawieniem o gatunku zwanym „homo sapiens”. Natomiast uczniowie ze 秝ietlicy szkolnego zachwycili dekoracjami i wspania潮 interpretacj sceniczn wiersza Jana Brzechwy „Na straganie”.

Wszystkie przedstawienia wzbudzi硑 zainteresowania publiczno禼i, kt髍a doceni砤 przygotowanie aktor體, dekoracje i w硂縪n przez uczni體 i nauczycieli prac gromkimi brawami.

DSC03433.JPG DSC03437.JPG DSC03446.JPG DSC03457.JPG
DSC03462.JPG DSC03477.JPG DSC03480.JPG