XXVII RAJD SZKO£Y

31 maja odby³ siê ju¿ XXVII rajd, na który wyje¿d¿a prawie ca³a nasza szko³a, poniewa¿ uczestnicz± w nim wszyscy uczniowie, nauczyciele, dyrektor inni pracownicy. Meta rajdu znajdowa³a siê w schronisku "Stefanka" na Koziej Górze. Na metê prowadzi³y trzy trasy o ró¿nym stopniu trudno¶ci, w zale¿no¶ci od mo¿liwo¶ci dzieci. Po dotarciu na metê rajdu uczniów czeka³y konkurencje sportowe, konkurs wiedzy o Beskidzie i "samarytanka". Ka¿da klasa prezentowa³a piosenkê rajdow±, mia³a proporzec, apteczkê i skarby z trasy, musia³a te¿ wykazaæ siê znajomo¶ci± trasy. Poza tym, uczniowie mogli mi³o spêdziæ czas na ¶wie¿ym powietrzu, pograæ w pi³kê, pobiegaæ lub urz±dziæ sobie piknik na trawie, poniewa¿ pogoda nam dopisa³a. Klasa 2b, która najlepiej siê zaprezentowa³a otrzyma³a Puchar. Wszyscy uczestnicy rajdu dostali te¿ na mecie pyszne kie³baski, przygotowane przez nasze panie kucharki, które równie¿ towarzyszy³y nam na górze.
Pokonanie trasy rajdu da³o uczniom wiele satysfakcji, a zabawy na mecie du¿o rado¶ci.

ZDJÊCIA Z RAJDU W  GALERII