XXVII RAJD SZKOY

31 maja odby si ju XXVII rajd, na ktry wyjeda prawie caa nasza szkoa, poniewa uczestnicz w nim wszyscy uczniowie, nauczyciele, dyrektor inni pracownicy. Meta rajdu znajdowaa si w schronisku "Stefanka" na Koziej Grze. Na met prowadziy trzy trasy o rnym stopniu trudnoci, w zalenoci od moliwoci dzieci. Po dotarciu na met rajdu uczniw czekay konkurencje sportowe, konkurs wiedzy o Beskidzie i "samarytanka". Kada klasa prezentowaa piosenk rajdow, miaa proporzec, apteczk i skarby z trasy, musiaa te wykaza si znajomoci trasy. Poza tym, uczniowie mogli mio spdzi czas na wieym powietrzu, pogra w pik, pobiega lub urzdzi sobie piknik na trawie, poniewa pogoda nam dopisaa. Klasa 2b, ktra najlepiej si zaprezentowaa otrzymaa Puchar. Wszyscy uczestnicy rajdu dostali te na mecie pyszne kiebaski, przygotowane przez nasze panie kucharki, ktre rwnie towarzyszyy nam na grze.
Pokonanie trasy rajdu dao uczniom wiele satysfakcji, a zabawy na mecie duo radoci.

..

ZDJCIA Z RAJDU W  GALERII