SEJMIK UCZNIOWSKI

Dnia 17.10.2013 r. odby si Sejmik Uczniowski. Przedstawiciele klas stawili si z materiaami wypracowanymi uprzednio w swoich klasach na temat czynnikw pomagajcych i przeszkadzajcych uczniom w uczeniu si. Celem Sejmiku byo omwienie czynnikw pomagajcych i przeszkadzajcych w uczeniu si, zastanowienie si, co wpywa na atmosfer uczenia si oraz wypracowanie sposobw pracy nad czynnikami zakcajcymi. Atmosfera definiowana przez uczniw jako „klimat, warunki do uczenia si” bya wspaniaa. Kolorowym akcentem sejmiku okazay si „Balony”, zarwno te klasowe, jak i nasz wsplny balon. Uczniowie pracowali aktywnie i twrczo. Wypracowalimy wiele pomysw, ktre chcemy wdroy, aby ograniczy lub wyeliminowa czynniki zakcajce uczenie si. Uczestnicy Sejmiku przedstawi w swoich klasach sposoby radzenia sobie z amaniem regu i haasem.

Obrady uwietnia obecno Marszaka w osobie Kamila Wasilewskiego z 3a oraz pana Dyrektora Marka Reicha.

..

DSC04767.JPG DSC04768.JPG DSC04776.JPG DSC04779.JPG DSC04780.JPG