TRZECIOKLASI¦CI NA SPORTOWO

Kolejny raz uczniowie klasy sportowej I Liceum Ogólnokszta³c±cego im. Jana Kochanowskiego w ¦wiêtoch³owicach zaprosili naszych uczniów do zabawy na sportowo pod nazw± „Spartakiada trzecioklasisty”.

Wykorzystuj±c swoje do¶wiadczenie, przygotowali i przeprowadzili zawody, chc±c zachêciæ naszych uczniów do aktywnego spêdzania czasu oraz kontynuowania nauki w klasie sportowej o profilu siatkówka, która od wrze¶nia powstanie w naszej szkole.

Ca³a impreza rozpoczê³a siê od przywitania, zapoznania z zasadami spartakiady i wspólnej rozgrzewki. Potem przyszed³ czas na prawdziwe sportowe zmagania. M³odzi sportowcy rywalizowali, stosuj±c zasady fair play. Uczestniczyli w ró¿nych atrakcyjnych, ciekawych i pomys³owych zabawach. Konkuruj±c ze sob±, popisywali siê swoimi sporymi ju¿ umiejêtno¶ciami.

Na zakoñczenie uczniowie klas trzecich otrzymali s³odki poczêstunek oraz pami±tkowe dyplomy. Zwyciêzcom wrêczono prawdziwe medale.

Wszyscy uczniowie: starsi i m³odsi ¶wietnie siê bawili i z u¶miechem na twarzy, w sportowej atmosferze, zakoñczyli spartakiadê.

Udzia³ w spartakiadzie da³ trzecioklasistom wiele zadowolenia, rado¶ci i satysfakcji. Dla naszych uczniów wizyta w liceum i wspólna zabawa by³a du¿ym prze¿yciem. Zobaczyli byæ mo¿e swoj± przysz³± szko³ê, do której uczêszczaæ bêd± na kolejnym etapie edukacji.

Dziêkujemy organizatorom za zaproszenie i profesjonalne przygotowanie imprezy.

Marek Reich

ZDJECIA Z IMPREZY W NASZEJ GALERII