TRZECIOKLASICI NA SPORTOWO

Kolejny raz uczniowie klasy sportowej I Liceum Oglnoksztaccego im. Jana Kochanowskiego w witochowicach zaprosili naszych uczniw do zabawy na sportowo pod nazw „Spartakiada trzecioklasisty”.

Wykorzystujc swoje dowiadczenie, przygotowali i przeprowadzili zawody, chcc zachci naszych uczniw do aktywnego spdzania czasu oraz kontynuowania nauki w klasie sportowej o profilu siatkwka, ktra od wrzenia powstanie w naszej szkole.

Caa impreza rozpocza si od przywitania, zapoznania z zasadami spartakiady i wsplnej rozgrzewki. Potem przyszed czas na prawdziwe sportowe zmagania. Modzi sportowcy rywalizowali, stosujc zasady fair play. Uczestniczyli w rnych atrakcyjnych, ciekawych i pomysowych zabawach. Konkurujc ze sob, popisywali si swoimi sporymi ju umiejtnociami.

Na zakoczenie uczniowie klas trzecich otrzymali sodki poczstunek oraz pamitkowe dyplomy. Zwycizcom wrczono prawdziwe medale.

Wszyscy uczniowie: starsi i modsi wietnie si bawili i z umiechem na twarzy, w sportowej atmosferze, zakoczyli spartakiad.

Udzia w spartakiadzie da trzecioklasistom wiele zadowolenia, radoci i satysfakcji. Dla naszych uczniw wizyta w liceum i wsplna zabawa bya duym przeyciem. Zobaczyli by moe swoj przysz szko, do ktrej uczszcza bd na kolejnym etapie edukacji.

Dzikujemy organizatorom za zaproszenie i profesjonalne przygotowanie imprezy.

Ze sportowym pozdrowieniem

Marek Reich