SPOTKANIE Z MIKOJEM
Spotkanie z Miko砤jem tradycyjnie zorganizowano w bajecznie o秝ietlonej i 秝i眛ecznie przystrojonej sali. Czas oczekiwania na przyj禼ie go禼ia dzieci umila硑 sobie zabaw.
Najpierw zabawiane przez Anio硑, p蠹niej dzieci i ich rodzice ogl眃ali specjalnie przygotowan na t okazj inscenizacj o zaginionym Miko砤ju. Wszyscy zainteresowani interaktywnie uczestniczyli w uwolnieniu prawdziwego i阾ego Miko砤ja. Ch阾ni mogli sp阣zi chwil na rysowaniu.
Gdy w ko馽u wyczekiwany 秝i阾y w czerwonym ubraniu wkroczy na sal, natychmiast ustawi砤 si kolejka Anio丑w, kt髍e wzywa硑 oczekuj眂ych na paczk. Najm硂dsze dzieci podchodzi硑 po sw骿 upominek z wyra糿 obaw, ale Miko砤j i tym razem bardzo spokojnie, 縴czliwie rozmawia i obdarowywa wszystkie grzeczne dzieci ze szko硑 i okolic. Spotkanie okaza硂 si bardzo udane, wszystkie dzieci opuszcza硑 sal zadowolone i szcz甓liwe.

.

Na temat spotkania mo縩a te przeczyta na stronie

..

DSC05345.JPG DSC05348.JPG DSC05349.JPG DSC05427.JPG DSC05450.JPG