SPOTKANIE ZE SZNUPKIEM

10 wrzenia 2012 roku uczniowie klas 1A i 1B uczestniczyli w niezwykym spotkaniu, w ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoy”, zorganizowanym w Modzieowym Domu Kultury w witochowicach. Pierwszaczki na pocztek obejrzay film edukacyjny przypominajcy o zasadach bezpieczestwa obowizujcych podczas poruszania si po drogach, przechodzenia przez jezdni oraz zachowania si w razie innych niebezpieczestw. Nastpnie dzieci bray udzia w zabawach ruchowych, poznaway znaki drogowe i miay okazje porozmawia z przedstawicielami policji, stray miejskiej oraz dokadnie obejrze samochody naszych sub miejskich. Spotkanie zakoczyo si bardzo interesujcym zwiedzaniem Komendy Miejskiej Stray Poarnej. Nad wszystkim czuwa bardzo sympatyczny pies maskotka – Sznupek! Wszystkie dzieci zostay obdarowane odblaskowymi worko-pleckami, opaskami na rk, zawieszkami na plecaki i sodyczami. To byo bardzo wesoe i pouczajce spotkanie, co ukazuj zdjcia. Dzikujemy!!!

IMG_0043.JPG IMG_0055.JPG IMG_0061.JPG IMG_0074.JPG
IMG_0078(1).JPG IMG_0086.JPG IMG_0093.JPG IMG_0094.JPG