STACYJKOWO CZYLI PRZEDSZKOLAKI W SP2

We wtorkowe popoudnie w Szkole Podstawowej nr 2 zaroio si od dzieci. Cho pogoda kusia ciepymi, niemal letnimi promieniami soca to nie brakowao chtnych, ktrzy zechcieli zapozna si ze swoja przysz szko. Ciekawo przedszkolakw oraz ich rodzicw zostaa zaspokojona: drzwi wszystkich klas zostay szeroko otwarte! Mona byo wej, uczestniczy w zajciach i zabawach, obejrze wyposaenie a take zapozna si ze starszymi kolegami. Atrakcji byo mnstwo i czas upyn byskawicznie.

Wizyta w szkole to wany krok w przygotowaniach dzieci do pjcia do szkoy. Adaptacja - to powolne przystosowywanie si dzieci do nowego miejsca, do nowych osb, do nowej sytuacji. Jeli temu towarzysz pozytywne emocje, a tak byo w tym przypadku - to gotowo dziecka do pjcia do szkoy ronie. Myl, e zielone wiato dla przedszkolakw zostao zapalone.

Zapraszamy ponownie za rok na kolejne Stacyjkowo.

..

DSC04807.JPG DSC04820.JPG DSC04832.JPG DSC04835.JPG