STACYJKOWO - DZIE OTWARTY DLA PRZEDSZKOLAKW
27 lutego 2015r. gocilimy w szkole przyszych uczniw. Przedszkolaki, ktre od wrzenia tego roku bd uczszcza do pierwszej klasy miay okazj pozna szko i nauczycieli.

Najpierw pan dyrektor Marek Reich powita przedszkolaki wraz z ich rodzicami i przedstawi najwaniejsze informacje o naszej szkole. Nastpnie dzieci zostay podzielone na dwie grupy i poszy pozna szko i wzi udzia w przygotowanych zajciach. Przysze „pierwszaki” mogy zobaczy jak wyglda wietlica szkolna i przej tor przeszkd uoony z wielkich klockw. Mogli pobawi si chust Klanzy, zapozna si z tablicami interaktywnymi (oraz tradycyjnymi), zobaczy sal jzykow i komputerow. Dziki temu, e poznali sale lekcyjne i nauczycieli atwiej bdzie im po wakacjach rozpocz nauk w naszej szkole. Rodzice natomiast mieli okazj porozmawia z nauczycielami i dyrektorem.

Przedszkolaki bardzo zaangaoway si w przygotowane zajcia, chtnie koloroway i wykonyway instrumenty muzyczne, podobay im si zajcia z tablicami multimedialnymi oraz przygotowany przez uczniw naszej szkoy teatrzyk. Rodzice pytali o nauk w szkole, o sposoby spdzania przerw, by zainteresowani zajciami pozalekcyjnymi dla dzieci.

W oprowadzaniu po szkole bardzo pomocni byli uczniowie klas starszych naszej szkoy, ktrzy specjalnie dla przedszkolakw przebrali si w bajkowe stroje i dbali o to, by nikt z naszych goci nie czu si zagubiony.
„Stacyjkowo” byo doskona okazj dla przedszkolakw i ich rodzicw do poznania naszej szkoy, do rozmowy i przekonania si „na wasnej skrze”, e przyszli pierwszoklasici bd w naszej szkole mogli czu si bezpiecznie, e czekaj na nich yczliwi nauczyciele, ciekawe zajcia i pomocni starsi koledzy i koleanki.

DSC08383.JPG DSC08385.JPG DSC08398.JPG