III TURNIEJ PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ

W dniu 27.04.2016r. w Szkole Podstawowej nr 1 w witochowicach odby si III Turniej Pierwszej Pomocy Przedmedycznej dla Szk Podstawowych z miasta witochowice. Organizatorem zawodw by Urzd Miejski, Komenda Miejska Pastwowej Stray Poarnej w witochowicach, Miejski Zarzd Owiaty i Szkoa Podstawowa nr 1 w witochowicach.

..
Konkurs skada si z czci teoretycznej- indywidualne rozwizywanie testw z wiedzy z zakresu udzielania pierwszej pomocy, czci praktycznej indywidualnej- udzia w trzech pozorowanych akcjach ratowniczych oraz czci praktycznej zespoowej- uczestnictwo w jednej pozorowanej akcji ratowniczej. Na kadym etapie konkursu zespoy zdobyway punkty przydzielane przez zesp sdziowski, w ktrego skad wchodzili straacy Pastwowej Stray Poarnej.

..
W cznej klasyfikacji zespoowej I miejsce otrzymaa druyna z naszej szkoy (Agata Btkowska, Aneta Karcz, Agnieszka Walukiewicz), II miejsce Szkoa Podstawowa nr 1 i III miejsce Szkoa Podstawowa nr 4.
W klasyfikacji indywidualnej rwnie zdobylimy I miejsce, zwyciczyni zostaa Agata Btkowska.

..
Wyrnione zespoy otrzymay puchary i pamitkowe dyplomy .

Gratulujemy!